Bērnu drošība

GRIFS AG iestājas par drošu ikdienu bērniem un, ņemot vērā, ka mūsdienu straujajā ikdienā bērni var saskarties ar dažādiem apdraudējumiem, GRIFS AG veic izglītojošos pasākumus, lai katrs bērns zinātu, kā rīkoties, ja tas ir nonācis apdraudētā vidē. Tāpat uzņēmums māca, kādi drošības pasākumi ir jāveic, lai no šādām situācijām varētu izvairīties.

GIRFS AG iniciatīva ir izglītot no 1. līdz 4. klases skolēnus, vadot uzņēmuma organizēto bezmaksas Drošības stundu.

Drošības kompānijai GRIFS AG ir lieliska iespēja, ar vadošu speciālistu – ekspertu un psihologu – izstrādātu programmu sniegt gadiem uzkrāto pieredzi un zināšanas drošības jautājumos.

Pieteikt savu skolu Drošības kampaņai Jūs varat, sūtot pieteikuma vēstuli ar norādi “Drošības stunda. Sargā sevi un būsi pasargāts” uz e-pasta adresi komunikacija@grifsag.lv vai zvanot pa tālr. 26364282.

Mērķis

GRIFS AG mērķis ir paaugstināt iedzīvotāju, īpaši bērnu, zināšanu līmeni par drošības jautājumiem, pasniedzot informāciju viegli uztveramā veidā.

Paveiktais

Sadarbībā ar drošības un veselības speciālistiem sagatavots informatīvais materiāls ar atbildēm uz dažādajiem “Ko_darit_ja..” jautājumiem. Tas ir uzziņas avots, ko apspriest gan audzināšanas stundās, gan mājās. Šajā materiālā ir atbildes un īsi padomi uz biežāk uzdotajiem skolēnu jautājumiem: “Ko darīt, ja…”

 • ceļā uz skolu ir intensīva satiksme un tu kavē mācības stundu?
 • uz ielas kāds svešinieks mēģina atņemt naudu, prasa telefonu vai uzbrūk?
 • skolā izceļas ugunsgrēks?
 • klasesbiedri vai skolasbiedri tevi ignorē vai apsmej?
 • klasē izraisās konflikts?
 • tev mācību stundas laikā vai starpbrīdī rodas veselības problēmas?
 • skolā tiek nozagtas vai pazūd personīgās mantas?
 • skolas teritorijā vai ārpus tās tevi aicina uzsmēķēt, piedāvā alkoholu, tabletes vai kādas citas nezināmas vielas?
 • apstājas mašīna un svešinieks piedāvā tevi kaut kur aizvest?
 • tev uzbrūk suns?
 • sabiedriskā vietā esi pazudis no vecākiem?
 • mājās esi viens pats?

2022.gadā pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda grantu programmai “Ģimenei draudzīga darbavieta”, izgatavota krāsojamā grāmata un atmiņas spēle „Ko darīt, ja..”.

2023.gadā pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” atbalstam, izgatavota divu lielformātu spēle „Ko darīt, ja..”.

Spēles dēlis un kauliņi

Uzņēmumiem, mācību iestādēm un GRIFS AG darbiniekiem ir iespēja pieteikties, ja vēlas kādu no spēles formātiem lietot savā pasākumā. Pieteikties varat sūtot vēstuli ar norādi “Drošības spēle” uz e-pasta adresi komunikacija@grifsag.lv vai zvanot pa tālr. 26364282. Lūgums nodārīt, kur spēle tiks izmantota un uz kādu periodu tā nepieciešama.

Bezmaksas materiāls.

Spēle “Ko darīt, ja …”

Spēle “Ko darīt, ja …” instrukcija

Drošības jautājumos izglītoti jau 2557 skolēni.

Pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda grantu programmai "Ģimenei graudzīga darbavieta", izgatavota krāsojamā grāmata un atmiņas spēle „Ko darīt, ja..”.

Saņemts pozitīvs novērtējums no izglītības iestādēm par Drošības stundas noderīgumu.

GRIFS AG nozīmīgākās sabiedrības atbalsta iniciatīvas

Pieteikt pakalpojumu