Apmacibas_ikona

Apmaksātas apmācības

Elastigs_ikona

Elastīgs darbalaiks

Tuvu_majam_ikona

Darbs tuvu mājām

Aktuālās vakances

Trīs vīrieši GRifs AG formā

Nāc strādāt GRIFS AG!

Ja meklē godīgu darba devēju, kurš nodrošinās apmaksātas apmācības, labvēlīgus darba apstākļus un izaugsmes iespējas, nāc strādāt pie mums!

Iespējas darbiniekiem

grāmata

Apmācības un profesionālā pilnveidošanās

GRIFS AG saviem darbiniekiem nodrošina iespēju mācīties un pilnveidot savas prasmes uzņēmuma iekšējās apmācībās, kā arī dažādās apmācību iestādēs. Piedāvājam apmaksātus pirmās palīdzības kursus, elektrodrošības apmācības, kā arī daudzas citas apmācības darbinieku kvalifikācijas celšanai.

sertifikāts

Apmaksāts apsardzes sertifikāts

Uzņēmums nodrošina 100% apmaksātas apsardzes sertifikāta ieguves apmācības paralēli darba grafikam. Lai veicinātu savlaicīgu sertifikāta iegūšanu, uzņēmums nodrošina prēmiju darbiniekam, kas apsardzes sertifikātu ieguvis divu mēnešu laikā.

LR IeM Informācijas centrs ir izstrādājis testu, kurš ir analogs Valsts policijas testam, lai iegūtu apsardzes sertifikātu. Darbiniekiem ir iespēja elektroniski trenēties un gatavoties eksāmenam.

Trenējies apsardzes sertifikātam šeit

Hantele

Sports

GRIFS AG atbalsta darbinieku sporta aktivitātes un iesaistīšanos sporta komandās un organizētos pasākumos. Tiek atbalstīti individuālie un komandu sasniegumi velo sacensībās, maratonos, rallijos, turnīros u. c.

Lepojamies ar saviem darbiniekiem!

Labāko darbinieku izvirzīšana un apbalvošana

Labāka balva

GRIFS AG lepojas ar saviem darbiniekiem, kuru rīcība atspoguļo uzņēmuma vērtības un veido tā tēlu.

Labāko darbinieku apbalvošana ir viena no svarīgākajām GRIFS AG darbinieku motivēšanas sistēmas sastāvdaļām. Šo atzinību var iegūt ikviens GRIFS AG darbinieks neatkarīgi no tā, kādi ir viņa darba pienākumi un ieņemamais amats. Izvēli nosaka darba kvalitāte un attieksme pret savu darbu – vai tas veikts ar augstu atbildības sajūtu, ieinteresētību un iniciatīvu. Labākie darbinieki tiek aicināti kopā reizi gadā un saņem personīgu atzinību no GRIFS AG vadības.

Pieteikties vakancei