Apsardzes maiņas vecākais/-ā Tirdzniecības centrā, Rīgas centrā.

Galvenie darba pienākumi:

  • Apsardzes objekta pārraudzība
  • Dokumentācijas/ Inventāra/ Darbavietas uzturēšana kārtībā
  • Informācijas aprite
  • Konfliktsituāciju risināšana

Prasības amatam:

  • Apsardzes sertifikāts;
  • Pārzināt un prast rīkoties ar objektā uzstādītās videonovērošanas sistēmas aparatūru, ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas iekārtām, darba datoriem, sakaru līdzekļiem, pārrunu un apziņošanas iekārtām
  • Pārzināt Apsardzes darbības likumu
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas
  • Labas iemaņas darbā ar datoru
  • Augsta atbildības sajūta, punktualitāte, stresa noturība

Uzņēmums piedāvā:

  • Saskaņā ar darba grafiku
  • Diennakts dežūras
  • Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 815.00 EUR Līdz 1465.00 EUR (bruto) (atkarībā no nostrādāto maiņu skaita mēnesī, bet ne mazāk par 7 maiņām).
Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi "MV – Rīgas centrā" sūtīt uz e-pastu: darbs@grifsag.lv

Pieteikt pakalpojumu