01.02.2024.
Apsardzes darbiniece Darbam ēkas apsardzei Rīgas centrā

Galvenie darba pienākumi:

  • Fiziskās apsardzes veikšanu objektā
  • Atbildīgo personu informēšanu par objektā konstatētajiem un novērstajiem drošības pārkāpumiem

Prasības amatam:

  • Derīgs apsardzes sertifikāts
  • Latviešu valodas zināšanas
  • Aktīva vai bijusi pielaide valsts noslēpuma objektiem
  • Derīga ieroču nēsāšanas atļauja un personīgais ierocis

Uzņēmums piedāvā:

  • Piedāvājam darbu atpazīstamā uzņēmumā
  • Nodrošināsim Tev sociālās garantijas un konkurētspējīgu atalgojumu ar tarifa likmi (strādājot mēneša darba stundu ietvaros) sākot no
  • EUR 5,00/stundā dienas maiņā
  • EUR 7,50/stundā nakts maiņā
  • EUR 10,00/stundā svētku dienā
  • EUR 15,00/stundā svētku dienas nakts maiņā
  • Darba dienas no plkst. 08:30 līdz 17:00 (8.5.h)
  • Profesionālu un atsaucīgu vadītāju
  • Darba tiesiskās attiecības orientētas uz ilgtermiņa sadarbību
Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: darbs@grifsag.lv Sazināsimies ar pretendentiem, kas atbilst norādītajām prasībām un būs tikuši līdz otrajai atlases kārtai!   Izaicinājums rada izaugsmi! Esi viens no mums!

Pieteikt pakalpojumu