29.01.2019.
Kā aizvadīts 2018. gads, un kādas ir prognozes 2019. gadam?

2018. gads Baltijā kopumā bijis veiksmīgs. Visa koncerna apgrozījums ir pieaudzis par 1,52% un sasniedzis 19,6 milj. EUR, un gads ir pabeigts ar operatīvo peļņu 18 tūkst. EUR.  

Ainars Bundulis, Latvijas GRIFS AG valdes loceklis:

2018. gads GRIFS AG Latvijā ir bijis ļoti veiksmīgs jaunu klientu piesaistē gan fiziskajā, gan tehniskajā apsardzē. Plāns ir izpildīts ar uzviju, un par to ir prieks. Esam lepni, ka mums uzticas arvien vairāk klientu un mēs spējam sevi pierādīt arī liela mēroga projektos. Pagājušajā gadā nodrošinājām apsardzi Dziesmu svētku atklāšanas koncertā, kurā piedalījās vairāk nekā 45 000 cilvēku.

Ja runājam par finansiālajiem rādītājiem, tad pagājušais gads ir beidzies ar zaudējumiem, jo kāpums algām 2018. gada pirmajā pusē bija lielāks nekā mūsu pakalpojumu cenām.

Pērn esam izstrādājuši un ieviesuši iekšējo dokumentāciju atbilstoši Vispārīgajai datu aizsardzības regulai. Veiksmīgi ir noslēdzies arī ISO uzraudzības audits, kas apliecina, ka strādājam atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Ir pabeigts darbs pie jaunās GRIFS AG mājaslapas – atjaunots tās saturs un uzlabots dizains.

Šajā gadā tupināsim jaunu klientu piesaisti gan fiziskajā, gan tehniskajā apsardzē un strādāsim ar pilnu atdevi tāpat kā līdz šim.

Kā aizvadīts pagājušais gads GRIFS AG Lietuvā un Igaunijā, lasīt GRIFS AG Ziņas Nr.27, 2.lpp

Pieteikt pakalpojumu