Kur vērsties un kas jāņem vērā, kad ātri nepieciešami apsardzes pakalpojumi?

Pēc starpgadījuma, kas liek steidzami meklēt aizsardzību mājoklim un ģimenei, cilvēki nereti nepārdomāti izvēlas apsardzes sistēmu risinājumus, kas nodrošina minimālu aizsardzību. Paejot satrauktajam periodam, tiek konstatēts, ka izvēlētais risinājums nav pietiekams, un nākas ieguldīt vairāk līdzekļu sistēmu maiņai. Tādēļ GRIFS AG ir sagatavojis skaidrojošu informāciju par apsardzes sistēmas uzstādīšanu.

Apsardzes sistēmas uzstādīšanas process

  1. Lai ierīkotu apsardzes sistēmu, sazinieties ar kādu no Tirdzniecības pārstāvjiem.
  2. Nākamais solis pēc sazināšanās ar apsardzes kompāniju būs speciālista vizīte Jūsu mājoklī, lai novērtētu riskus, apskatītu iespējas uzstādīt apsardzes sistēmu.
  3. Pēc novērtējuma veikšanas un Klienta vēlmju uzklausīšanas speciālists ieteiks vēlamo risinājumu un iepazīstinās ar jau esošajiem pakalpojumu komplektiem vai izstrādās jaunu piedāvājumu. Šis ir mirklis, kad nepieciešams speciālistam uzdot visus neskaidros jautājumus.

Apsardzes pakalpojumu izmaksas

Apsardzes pakalpojumu izmaksas veido iekārtu maksa un apsardzes pakalpojumu izmaksas, kas summējas regulārā mēneša maksā.
GRIFS AG ir pieejami dažādi pakalpojumu komplekti: iespēja iegādāties iekārtas uzreiz un maksāt mēneša maksu par izvēlēto pakalpojumu vai iespēja iekļaut iekārtu izmaksu mēneša maksā, lai izvairītos no lielākas summas, ierīkojot apsardzes sistēmu.

Nepārsteigties pirms lēmuma izdarīšanas

Ja mājoklis jau iepriekš ir ticis apzagts, neaprobežojieties ar tikai šīs ieejas turpmāku aizsargāšanu. Rūpīgi padomājiet, pa kuru vietu, izņemot durvis, kāds ļaundaris vēl teorētiski varētu tikt iekšā. Pa sētas durvīm? Pa balkonu? Centieties iztēloties sevi zagļa vietā. Kā Jūs rīkotos? Padomājot uz priekšu, izvairīsieties no lielākām izmaksām nākotnē.

Pieejamie risinājumi

Ir pieejami arī dažādi tehniskie risinājumi, ko piedāvā apsardzes uzņēmumi:
• stikla plīšanas detektori, kas uztver stikla plīšanas skaņu;
• kustību detektori, kas reaģē uz kustību telpā;
• magnētiskie detektori, kas reaģē uz logu, durvju, vai vārtu atvēršanu;
• ūdens noplūdes detektori, kas fiksē ūdens noplūdi telpā.

Katrs no risinājumiem pieejams atsevišķi vai arī kombinācijā ar citu drošības sistēmu, kā piemēram, dūmu vai siltuma detektoru, gāzes noplūdes brīdinājuma sistēmu.

Plašāk izmantotais drošības pasākums, kur nepieciešams ieguldīt līdzekļus, ir metāla aizsargrežģu jeb restu ierīkošana. Taču īpašniekiem, kuri sava mājokļa logus ar tām nevēlas aprīkot estētisku vai citu iemeslu pēc, mūsdienu tehnoloģijas piedāvā arī modernākus veidus, kā aizkavēt zagļu iekļūšanu telpā caur logiem. Piemēram, ērts un vienkāršs risinājums ir caurspīdīgas, uz stikliem līmējamas plēves, kas neļauj tos izsist.

Pieteikt pakalpojumu