Labāko darbinieku pasākums

2017. gadā Labāko darbinieku pasākums notika 3. augustā WOLFTRIKE DRIFTA HALLĒ, un par priekšzīmīgu pienākumu izpildi apbalvoti 17 darbinieki no dažādām struktūrvienībām.

 

Andrejs Pomerancevs, RIMI TOBAGO, Ventspils MV
GRIFS AG strādāju gandrīz 3 gadus. Šis ir mans pirmais apbalvojums. Domāju, ka apbalvojums man tika piešķirts, jo esmu atbildīgs un uz mani vienmēr var paļauties. Piemēram, ja kāds dodas atvaļinājumā vai pēkšņi saslimst, esmu gatavs aizvietot kolēģus. Darbu GRIFS AG ieteiktu arī saviem draugiem, jo, manuprāt, šī ir viena no retajām kompānijām Latvijā, kura ir godīga pret saviem darbiniekiem, apmaksājot gan nakts stundas, gan virsstundas. Vismaz Ventspilī es nezinu nevienu citu apsardzes uzņēmumu, kurš godīgi visu samaksā. Darbs GRIFS AG šajos gados man ir iemācījis pacietību. Iepriekš nebiju tik savaldīgs.

Ainārs Sosins, RIMI HM Stirnas AD
Es ikdienā neaizdomājos par to, vai esmu novērtēts. Vienkārši cenšos labi darīt savu darbu un neko īpašu negaidu. Manuprāt, apsarga darbs nav viegls, tāpēc to citiem neiesaku. Ja kāds no maniem paziņām tomēr gribētu strādāt šajā nozarē, tad ieteiktu nākt tieši uz GRIFS AG, jo šis ir ļoti stabils un sakārtots uzņēmums. Nav nekādu aizķeršanos ar algu izmaksām Man ļoti patīk arī tas, ka, uzsākot darbu, darbinieks uzreiz tiek mudināts nokārtot apsarga sertifikātu.

Anda Seimane, RIMI HM OLIMPIA OVE
GRIFS AG strādāju 5 gadus, un šī ir otrā reize, kad saņemu labākā darbinieka apbalvojumu. Arī ikdienā jūtos novērtēta. Īpašu paldies vēlos pateikt saviem kolēģiem, kuri allaž ir atsaucīgi, un operatīvajam vadītājam Artūram, kurš vienmēr ir bijis ļoti pretimnākošs. Es varētu ieteikt šo darbavietu arī citiem, jo uzskatu, ka GRIFS AG ir stabils uzņēmums, kurā regulāri tiek maksāta alga un ir viss nepieciešamais nodrošinājums. Strādājot GRIFS AG, esmu iemācījusies ātri izvērtēt ikvienu situāciju un ātri pieņemt lēmumus.

Liene Slavena, TV MOLS informācijas centra darbiniece
Kaut arī strādāju salīdzinoši neilgu laiku, man bija ļoti patīkami iegūt atzinību no vadības. Arī ikdienā jūtos novērtēta. Ja ir labas attiecības ar tiešo vadību un kolēģiem, gribas darīt vairāk un ar lielāku atdevi. Es rekomendētu darbu GRIFS AG ikvienam, jo šis ir prestižs uzņēmums. Arī manu lēmumu nākt strādāt uz šejieni noteica tas, ka vēlējos stabilus ienākumus un drošības sajūtu. Strādājot GRIFS AG, esmu ne tikai profesionāli izaugusi, bet arī personīgi daudz ko jaunu uzzinājusi, piemēram, par IT drošību, kas noder arī ārpus darba.

Ģirts Daņiļevičs, RIMI MHM Jēkabpils AD
GRIFS AG strādāju tikai pusgadu. Ikdienā cenšos godprātīgi veikt savus pienākumus un negaidu īpašu pateicību par savu darbu. Protams, ir patīkami saņemt labus vārdus, taču tas man nav galvenais. Ja kāds no maniem paziņām interesētos par darbu apsardzē, es ieteiktu nākt uz GRIFS AG, jo šeit tiek maksātas oficiālas algas un nav aplokšņu sistēmas kā cituviet. To, cik svarīgi, ka par tevi tiek nomaksāti visi nodokļi, cilvēks saprot tad, kad, piemēram, nepieciešama slimības lapa. Iepriekš strādāju industriālos objektos, kur nebija vajadzīgas komunikācijas prasmes, tāpēc šobrīd nākas daudz mācīties – gan to, kā būt pacietīgam, gan to, kā labāk runāt ar tirdzniecības centra apmeklētājiem.

Kaspars Žeglovs, RIMI HM ALFA OV
Uz labāko darbinieku sveikšanas pasākumu ierados kopā ar sievu un dēlu, kuri bija priecīgi šai brīdī būt kopā ar mani. Starp citu, šī ir jau otrā reize 3 gadu laikā, kad saņemu apbalvojumu. Nav viegli vadīt lielu objektu. Jāstrādā individuāli ar katru cilvēku, jo tikai tad iespējams izveidot saliedētu komandu. Ikdienas darbā man daudz ir palīdzējis operatīvais vadītājs Juris Eglītis, kuram vēlos pateikt lielu paldies. No viņa arī esmu daudz mācījies. Manuprāt, cilvēki pārāk daudz sagaida, ka citi viņu vietā atrisinās problēmas, taču, ja darbinieku kaut kas neapmierina, ir jārunā un jārisina situācija pašam, negaidot, ka viss tiks atnests uz paplātes. Es personīgi esmu apmierināts ar savu darbu un nesūdzos.

Aivars Kušners, RIMI SM Rēzekne AD
Apsardzes nozarē strādāju jau 17 gadus, bet GRIFS AG komandā esmu 2 gadus. Atzinību no vadības un kolēģiem saņemu arī ikdienā. Kopumā esmu apmierināts ar darbu un varu ieteikt to arī citiem. Mani apmierina darba grafiks un darba organizācija. Pozitīvi vērtējams fakts, ka GRIFS AG ir ļoti labi izstrādāta apsargu rokasgrāmata un ir skaidrs rīcības plāns, kā katrā konkrētajā situācijā rīkoties. Samaksu par darbu, protams, vienmēr gribas lielāku. Tāpat būtu labi, ja darbiniekiem, kuri nostrādājuši uzņēmumā jau ilgāku laiku, būtu veselības apdrošināšana.

Edgars Jadzevičs, RIMI SM Sigulda OVE
Par vienu no labākajiem darbiniekiem tieku atzīts jau otro reizi. Nevarētu teikt, ka atzinību no kolēģiem un vadības saņemu ikdienā, taču laiku pa laikam, kad esmu izdarījis kaut ko ļoti labu, nākas dzirdēt pozitīvas atsauksmes. Esmu ieteicis darbu GRIFS AG arī saviem draugiem, daži ir pamēģinājuši un aizgājuši, bet citi ir palikuši. Visaugstāk šajā uzņēmumā vērtēju godīgumu. Ja tu pats esi godīgs, arī pret tevi izturas godīgi. Savukārt svarīgākā lieta, ko esmu šeit iemācījies, ir pacietība un noturība stresa situācijās, kas ļoti noder arī ārpus darba.

Oskars Zandaus, RIMI VIVO Jelgava OV
GRIFS AG sāku strādāt 20 gadu vecumā. Tolaik biju vēl ļoti kautrīgs un naivs. Šajos 7 gados esmu mainījies un iemācījies būt par sevi pārliecinātāks un drošāks. Manuprāt, man izdodas savu darbu paveikt labi, parasti visi ir apmierināti, reizēm uzslavē, pasakot, ka esmu malacis. Kopumā ar darbu GRIFS AG esmu ļoti apmierināts, alga vienmēr ir laikā, viss tiek maksāts oficiāli, tāpēc arī saviem draugiem šo uzņēmumu iesaku kā izvēli NR.1.

Uldis Ušackis, SUPERNETTO Maskavas 427 AD
Darbu vienmēr esmu centies izdarīt apzinīgi, par ko esmu saņēmis labus vārdus arī no vadības. Tā kā esmu dienējis armijā, man ļoti patīk disciplīna un kārtība. Neskatoties uz to, ka ikdienā strādāju viens pats, esmu ļoti organizēts. Arī veselība man ir laba, tāpēc ar mani vienmēr var rēķināties. Kopumā ar darbu esmu apmierināts, esmu to ieteicis arī citiem un zinu, ka viens no maniem paziņām jau ir pieņēmis darba piedāvājumu GRIFS AG.

Aija Strautniece, operatīvās dežūrdaļas dežurante
Kaut arī ikdienā atzinīgus vārdus gribētos dzirdēt biežāk, ir patīkami, ka mans darbs tomēr tiek novērtēts. Esmu apmierināta ar darba apstākļiem GRIFS AG. Man patīk tas, ka ir regulāra un godīga apmaksa par darbu, turklāt kolēģi un vadība ir ļoti pretimnākoši. Salīdzinot ar citiem uzņēmumiem, šis uzņēmums ir krietni vien priekšā pārējiem. Mans iepriekšējais darbs nebija saistīts ar apsardzes jomu, tāpēc biju spiesta sākt mācīties no nulles un apgūt jaunas prasmes. Šajos gados esmu ļoti daudz iemācījusies.

Sergejs Atamanskis, MG darbinieks
Ikdienā atzinību nesaņemu, darbs tāds, ka nav laika daudz runāt, ir jāstrādā. Kopumā ar uzņēmumu esmu ļoti apmierināts. Man patīk tas, ka uzņēmums visu laiku attīstās, ir stabils atalgojums un sociālās garantijas. Tas, kas mani patīkami pārsteidza, atnākot uz šejieni, bija profesionālā komanda. Ikviens savu darbu dara ļoti kvalitatīvi, tai skaitā augstākā vadība. Ir patīkami būt daļai no profesionāļu komandas, tad nav kauns šo darbavietu ieteikt arī citiem.

Edgars Pundiņš, TP ALFA OV
Dienā, kad saņēmu apbalvojumu, apritēja tieši 7 gadi, kopš strādāju GRIFS AG. Bija ļoti patīkami saņemt šādu atzinību. Domāju, ka labākā darbinieka novērtējumu esmu nopelnījis nevis es viens pats, bet kopā ar kolēģiem, jo tikai komandā esam varējuši sasniegt to, ko sasniedzām. Svarīgākais apstāklis, kāpēc esmu palicis uzticīgs GRIFS AG, ir tas, ka šeit ir stabils un savlaicīgs atalgojums, arī kolektīvs ir labs, un ir patīkami nākt uz darbu. Darbs apsardzē man ir iemācījis disciplīnu un spēju kontrolēt gan citus, gan sevi. Esmu ieteicis mūsu kolektīvam pievienoties arī savus paziņas, taču ne visi tam ir gatavi. No malas apsarga darbs izskatās viegls, taču patiesībā ir daudz jāstrādā.

Astra Plivča, Informācijas centru vadītāja
Labākā darbinieka apbalvojumu saņemu jau otro reizi, un abas reizes man tas bija pārsteigums. Esmu diezgan paškritiska, un man vienmēr šķiet, ka es varētu strādāt vēl labāk, tāpēc saņemt šādu atzinību, tāpat kā arī dzirdēt „paldies” ikdienā, ir ļoti patīkami. GRIFS AG man asociējas ar stabilitāti, profesionālismu un nopietnu attieksmi, turklāt man tuvas ir uzņēmuma vērtības, tāpēc GRIFS AG kā darba vietu noteikti varu ieteikt arī citiem. Kopš šeit strādāju, esmu augusi un pilnveidojusies ne tikai profesionāli, bet arī kā personība.

Artūrs Auzuleja, drošības sistēmu speciālists
Uz apbalvošanas pasākumu ierados kopā ar sievu un meitu. Viņas priecājās kopā ar mani. Kaut arī jūtos novērtēts arī ikdienā, šis tomēr bija tāds īpašs mirklis. Man ir prieks censties, jo es redzu, ka arī uzņēmums cenšas darbinieku labā un iegulda viņu pilnveidē. Esmu ļoti apmierināts ar savu darbu, un noteikti ieteiktu to arī citiem. Manuprāt, galvenā vērtība GRIGS AG ir saliedētība un laba attieksme no vadības puses. Šis darbs man ir iemācījis disciplīnu, punktualitāti, kā arī iespēju apgūt arvien ko jaunu, piemēram, iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām.