Labāko darbinieku pasākums

2020. gadā Labāko darbinieku pasākums notika 27. augustā JIP “Mārupīte” teritorijā, un par priekšzīmīgu pienākumu izpildi apbalvots 20 darbinieki no dažādām struktūrvienībām.

Artūrs Kļavlapa, drošības projektu vadītājs: Mana stiprā puse ir uzkrātā pieredze un tas, ka vienmēr strādāju ar pilnu atdevi, tomēr es nebūtu saņēmis šo apbalvojumu, ja man nebūtu stipras komandas. Vēlos pateikt paldies visiem saviem darbiniekiem, jo tikai kopā esam sasnieguši labus rezultātus. Manuprāt, svarīgākās īpašības, kas nepieciešamas vadītājam, ir atbildības sajūta un spēja saliedēt kolektīvu.

Dmitrijs Ivanovs, Radisson Blu Hotel Latvija apsardzes darbinieks: Šī bija pirmā reize, kad 8 gadu laikā saņēmu apbalvojumu. Liels pārsteigums nebija, laikam jau biju cerējis, ka kādreiz varētu tik izvirzīts šim titulam. Vienmēr esmu centies labi izdarīt savu darbu, nekādu sūdzību nav bijis. Es uzskatu, ka darbiniekiem, kuri vēlas tikt novērtēti, pašiem vajadzētu izrādīt iniciatīvu, nevis gaidīt, ka kāds viņus pamanīs. Esmu uzticīgs uzņēmumam GRIFS AG, jo man dzīvē ir svarīga stabilitāte. Negribas lielas pārmaiņas. Savu darbu labi pārzinu, nav lieki jānervozē, turklāt man ļoti patīk gan objekts, gan darba kolektīvs.

Didzis Lazdiņš, projektu vadītājs: GRIFS AG strādāju jau 16 gadus, un šī bija 4 reize, kad ieguvu labākā darbinieka titulu. 2 reizes to saņēmu kā apsardzes objekta vadītājs, 1 reizi kā operatīvās dežūrdaļas dežurants un tagad kā tehniskā departamenta projektu vadītājs. Vēlos arī turpmāk palikt GRIFS AG, jo šis ir stabils uzņēmums. Es vienmēr atrodu iespēju, kur augt un attīstīties.

Dzintars Kurzemnieks, RIMI MR Ādaži apsardzes darbinieks: GRIFS AG strādāju kopš 2009.gada un apbalvojumu saņēmu pirmo reizi. Jāatzīst, ka tas man bija pārsteigums. Nekad nebiju domājis, ka esmu labāks par citiem. Vienkārši darīju savu darbu, ievēroju normatīvus un nekad nekavēju. Iespējams, mani novērtēja, jo man ir labas attiecības ar veikala vadību un vienmēr cenšos izpalīdzēt, ja vajag aizvietot kolēģus.

Gints Sviķis, Stora Enso Packaging apsardzes objekta vadītājs: Bija patīkami jau otro reizi saņemt labākā darbinieka apbalvojumu. GRIFS AG ar nelielu pārtraukumu strādāju kopš 2010. gada. No savas pieredzes varu teikt, ka nevajag mainīt darba vietu tikai tāpēc, ka vairs negribas strādāt kādā objektā. Man pašam radās iespēja  uzsākt darbu citā objektā, un esmu ļoti apmierināts. Manuprāt, mana stiprā puse ir spēja atrast kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku, neatkarīgi no viņa izglītības līmeņa un dzīves uztveres.

Ilze Dāboliņa, klientu apkalpošanas vadītāja: Kaut arī apbalvojumu saņēmu jau trešo reizi, un nebija tā pārsteiguma momenta kā pirmajā reizē, tāpat bija patīkami. Gribu uzsvērt, ka šis nav tikai  mans, bet arī manas komandas meiteņu – Lindas un Sanitas nopelns. Apbalvojums ir apliecinājums, ka klientu apkalpošanas jomā ejam pareizajā virzienā. Tāpat vēlos pateikt paldies GRIFS AG vadībai, kas mūs novērtē.

Ilze Stalberta, Galerija Centrs informācijas centra darbiniece: GRIFS AG strādāju tikai nepilnu gadu, tāpēc man bija liels pārsteigums, ka tiku atzīta par vienu no labākajiem darbiniekiem. Apbalvošanā vadītāja pieminēja, ka esmu atsaucīga un izpalīdzīga. Kā gan varu nebūt atsaucīga, ja man ir tik jauki kolēģi? Uz darbu katru dienu nāku ar prieku, jo uztveru to kā savas otrās mājas. Domāju arī nākotnē palikt uzticīga GRIFS AG, jo man ir viegli sastrādāties gan ar apsargiem, gan ar administrāciju. Apmierina arī tas, ka šajā darbā ir visas sociālās garantijas un stabila alga.

Ivars Šabanovs, mobilās grupas darbinieks: GRIFS AG strādāju 2 gadus. Ikdienā cenšos atbildīgi veikt man uzticētos darba pienākumus gluži tāpat kā to dara mani kolēģi, tāpēc man bija pārsteigums, ka tiku izvirzīts šim apbalvojumam.  Ir patīkami saņemt atzinību gan ikdienā, gan īpašos brīžos. Arī savu nākotni saistu ar GRIFS AG, jo man patīk gan kolektīvs, gan tiešais priekšnieks.

Jānis Kozlovskis, Rimi Galerija Centrs apsardzes darbinieks: Esmu no tiem cilvēkiem, kas neko negaida, bet vienkārši dara savu darbu. Arī šo apbalvojumu negaidīju, kaut arī GRIFS AG strādāju jau 12 gadus. Ziņa, ka esmu izvirzīts starp labākajiem darbiniekiem, protams, bija patīkama. Savā mūžā darbu nekad neesmu nokavējis, esmu bijis godīgs un veicis man uzticētos pienākumus pēc labākās sirdsapziņas. Kopumā varu teikt, ka man patīk tas, ko daru. Ir sakārtota darba vide, jauks kolektīvs un labs kontakts ar vadību.

Ludmila Siksna, HM Vivo Centrs apsardzes maiņas vecākā: Apbalvojumu saņēmu pirmo reizi, un tas man bija liels pārsteigums. Šāda atzinība šķita pat nedaudz nepelnīta. Kaut arī cenšos savu darbu izdarīt labi, man šķiet, ka citi apbalvojumu būtu pelnījuši vairāk, kā es. GRIFS AG ar nelielu pārtraukumu strādāju kopš 2007.gada. Esmu strādājusi arī citur, un man ir ar ko salīdzināt. GRIFS uz pārējo uzņēmu fona izceļas ar stabilitāti. Strādājot šeit es jūtos droša par rītdienu.

Mihails Kozļinskis, RIMI Origo apsardzes objekta vadītājs: GRIFS AG strādāju jau 11 gadus un apbalvojumu saņēmu otro reizi. Domāju, ka tiku novērtēts, jo man kā vadītājam izdodas noturēt stabilu komandu, ir maza kadru mainība. Arī man pašam stabilitāte ir ļoti būtiska, un GRIFS AG to man sniedz. Uz citu apsardzes kompāniju noteikti neiešu strādāt.

Pāvels Siļins, RIMI HM RAF apsardzes objekta vecākais: Šī ir jau ceturtā reize, kad tieku atzīts kā viens no labākajiem darbiniekiem. Esmu saņēmis  apbalvojumu kā apsardzes darbinieks, kā apsardzes maiņas vecākais un kā apsardzes objekta vecākais. Man patīk ķert žuļikus. Ja man nepatiktu mans darbs, tad tik ilgi te nestrādātu. Varu teikt, ka GRIFS AG es jūtos kā mājās.

Raitis Gabrāns, operatīvais dežurants: GRIFS AG strādāju kopš 2011.gada un apbalvojumu  saņēmu 3.reizi. Šajos gados esmu nomainījis darbu no fiziskās apsardzes uz dežūrdaļu. Visvairāk savā darbā novērtēju kolēģu un vadības attieksmi un to, ka samaksa par darbu vienmēr ir laicīga.

Ronalds Stūrmanis, drošības sistēmu montāžas speciālists: Brīdī, kad saņēmu apbalvojumu, GRIFS AG biju nostrādājis pārsteidzoši maz, tikai gadu un 3 mēnešus. Nebiju cerējis, ka mani varētu izvirzīt apbalvojumam, tāpēc jutos ļoti pārsteigts.  Savu darbu cenšos darīt no sirds un ar pilnu atdevi darba laikā, jo uzskatu, ka vienmēr ir jāizdara tas, ko esi uzņemies. Man patīk kolektīvs, kurā strādāju, tāpēc arī es cenšos pret kolēģiem būt atsaucīgs.

Sarmīte Ozoliņa, Galerija Centrs apsardzes darbiniece: GRIFS AG strādāju kopš 2006.gada un apbalvojumu saņēmu pirmo reizi.  Manuprāt, mans galvenais devums uzņēmumam bijis tas, ka es vienmēr esmu izpalīdzējusi, ja bijis nepieciešams aizvietot kādu darbinieku. Esmu skrējusi uz visām pusēm un strādājusi bez brīvdienām, bet pati neesmu slimojusi, vai kavējusi darbu, arī pārkāpumu nav bijis. GRIFS AG strādāju, jo šis ir stabils uzņēmums. Mani apmierina atalgojums, man patīk darba kolektīvs un objekta vadītājs Normunds Apšenieks, kurš rūpējas par katru darbinieku.

Svetlana Voroņina, personāla speciāliste: Pirmo reizi labākā darbinieka apbalvojumu saņēmu, kad strādāju informācijas centrā. Šī ir jau otrā reize, tāpēc ir prieks, ka arī šajā amatā tieku novērtēta. Man pašai ir grūti spriest par to, kāpēc tiku izvirzīta, par manu darbu vislabāk var pastāstīt mana vadītāja. Varu teikt vien to, ka man ļoti patīk kolektīvs kurā strādāju. Arī ikdienā dzirdu labus vārdus, tāpēc uz darbu nāku ar prieku.

Viktors Grozovs, SN Jēkabpils Nākotnes apsardzes objekta vecākais: Labākā darbinieka apbalvojumu saņēmu 2018. un 2020. gadā. Abās reizēs tas bija pārsteigums. Ir patīkami saņemt atzinību, bet gribētos arī materiālu paldies. Kopumā ar darbu esmu apmierināts, taču gribētos, lai reģionos ir vairāk objektu un lielāka dažādība.

Viktors Žabarausks, drošības sistēmu speciālists: Uzzinot, ka saņemšu apbalvojumu, jutos patīkami pārsteigts. Strādāju GRIFS AG jau ilgi, 7 gadus. Daudz zinu un spēju atrast kopīgu valodu ar katru klientu. Domāju, ka mana stiprā puse ir lielā pieredze, ko šajos gados esmu uzkrājis.

Vitālijs Kilaru, Rimi HM Valdemārs apsardzes darbinieks: Šī ir pirmā reize, kad saņēmu apbalvojumu. Biju ļoti priecīgs, un arī mani mājinieki bija lepni, ka es tieku novērtēts. Ja neskaita pātraukumu, kad uz brīdi biju aizgājis prom, tad tagad būs otrais gads, kopš  strādāju GRIFS AG. Atgriezos šajā uzņēmumā, jo sapratu, ka šeit jūtos labāk kā citur. Man patīk mans darbs, tāpēc cenšos pret to attiekties ļoti atbildīgi.

Pieteikt pakalpojumu