Ēkas apsardze Rīgas centrā. Atalgojums ar paaugstinātu likmi.

Culvēks tumšā apsardzes formas tērpā runā pa rāciju

Galvenie darba pienākumi:

  • Fiziskās apsardzes veikšanu objektā.
  • Objekta caurlaižu režīma nodrošināšanu.
  • Atbildīgo personu informēšanu par objektā konstatētajiem un novērstajiem drošības pārkāpumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Derīgs apsardzes sertifikāts.
  • Valodu zināšanas.
  • Aktīva vai bijusi pielaide valsts noslēpuma objektiem.
  • Derīga ieroču nēsāšanas atļauja un personīgais ierocis.

Uzņēmums piedāvā:

  • Piedāvājam darbu atpazīstamā uzņēmumā.
  • Nodrošināsim Tev sociālās garantijas un konkurētspējīgu atalgojumu (mēneša darba stundu ietvaros) ar tarifa likmi:
    • EUR 4, 80/stundā dienas maiņā;
    • EUR 7, 20 /stundā nakts maiņā;
    • EUR 9, 60 /stundā svētku dienā.
  • Darbs vairāku posteņu objektā, atbilstoši plānotajam maiņu grafikam.
  • Profesionālu un atsaucīgu vadītāju.
  • Darba tiesiskās attiecības orientētas uz ilgtermiņa sadarbību.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana.
  • Iespēju nopelnīt papildus prēmija no 80-120 eiro.

INTERESĒ?

  • ZVANI 29602267/ 67813711
  • RAKSTI darbs@grifsag.lv
  • PIESAKIES aizpildot pieteikuma formu, skatīt zemāk
Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs esat informēts, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu GRIFS AG atlases procesa gaitā, saskaņā ar GRIFS AG pretendentu personas datu apstrādes noteikumiem, ar kuru pilnu versiju varat iepazīties mūsu mājaslapā https://www.grifsag.lv/sociala-atbildiba/privatuma-politika/  Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu.
  • Uzņēmumam ir piešķirts statuss "Ģimenei draudzīga darbavieta". Darba pārrunu laikā nodrošinām bērnu uzturēšanās vietas iespēju GRIFS AG biroja telpā.

Darbinieka pieteikuma anketa LV

Pieteikt pakalpojumu