Par GRIFS AG

Par GRIFS AG

Drošības kompānija GRIFS AG dibināta 2002.gadā un ir viens no GRIFS AG International koncerna meitas uzņēmumiem, 80% no koncerna pamatkapitāla daļām veido Latvijas kapitāls. GRIFS AG Latvijā nodrošina 584 darba vietas un šobrīd ir viens no vadošajiem šīs nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs.

SIA GRIFS AG darbība ietver drošības pakalpojuma sniegšanu gan fiziskām, gan juridiskām personām un piedāvā gandrīz visus iespējamos drošības risinājumus - fizisko apsardzi, informācijas centru pakalpojumus, tehnisko apsardzi, drošības tehnisko sistēmu uzstādīšanu un apkalpošanu, iztrūkumu novēršanas servisa pakalpojumus, kases, seifu, personāla kontroles, kontroles un provokācijas pirkumus, klienta iekšējās kārtības noteikumu ievērošanas kontroli. Piedāvātie drošības pakalpojumi ir būtiski atšķirīgi, tādēļ katra pakalpojuma grupa tiek organizēta atsevišķi, lai klientam tiktu nodrošināta visaugstākā kvalitāte.

Kvalitatīvi pakalpojumi un profesionāli darbinieki ir tās kvalitātes, kas GRIFS AG atšķir no citiem Latvijas un Baltijas apsardzes uzņēmumiem. Lai to apliecinātu, GRIFS AG strādā pēc kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2015 standarta pamatprincipiem, kā arī nodrošina gan jaunajiem, gan ilggadējiem klientiem un saviem darbiniekiem kompleksu apmācību programmu.

Fiziskās apsardzes segmentā uzņēmumam ir daudz plaši pazīstamu korporatīvo klientu. Ar tiem izveidojusies ilglaicīga un pozitīva sadarbība, par ko liecina klientu atsauksmes.

SIA GRIFS AG ir Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas biedrs, kā arī 2005.gadā uzņēmums saņēma Industriālās Drošības Sertifikātu, kas ļauj apsargāt ar Valsts noslēpumu saistītās iestādes, stratēģiski svarīgus objektus un dokumentus.

Dalība Drošības Nozares Kompāniju Asociācijā sniedz iespēju piedalīties likumdošanas izstrādē, sadarboties ar Apdrošinātāju asociāciju un Latvijas Darba devēja konfederāciju.

Drošības nozares kompāniju asociācijas pārskatu par apsardzes nozari var aplūkot šeit.

Novērtējot savu sniegumu Ilgtspējas indeksā, drošības kompānija GRIFS AG, ieguva šādas pozīcijas:

 • 2010. gadā Bronzas kategorija;
 • 2011. gadā Sudraba kategorija;
 • 2012.gadā Sudraba kategorija;
 • 2013.gadā Zelta kategorija;
 • 2014.gadā Zelta kategorija;
 • 2015.gadā Zelta kategorija;
 • 2016.gadā Zelta kategorija;
 • 2017.gadā Zelta kategorija.


2010.gadā, novērtējot savu sniegumu Latvijā pirmajā Ilgtspējas indeksā, izveidota sociālās atbildības darba grupa, kuras sastāvā ir uzņēmuma valde un uzņēmuma augstākā līmeņa vadītāji.

Sesto gadu pēc kārtas GRIFS AG saņem Labklājības ministrijas piešķirto Ģimenei draudzīga komersanta statusu kā klientu un darbinieku ģimenēm draudzīgs uzņēmums.


 • Valde: Guntis Uzuliņš, Ainars Bundulis, Terje Nilsen.

 • Darbinieku skaits Latvijā: 584.

 • Klienti: Uzņēmumam Latvijā ir vairāk kā 6370 klientu un objektu. GRIFS AG klientiem piedāvā gan objekta apsardzi, gan arī kontroles pasākumus klienta objektā (kases kontrole, seifu kontrole, personāla kontrole, kontroles pirkumi, provokācijas pirkumi, klienta iekšējās kārtības noteikumu ievērošanas kontrole u.c.).

 • Dalība profesionālajās organizācijās: Starptautiskā asociācija „Advanced Security AG” ; Drošības Nozares Kompāniju Asociācija

 • Saņemtie sertifikāti: Industriālās Drošības Sertifikāts, ISO 9001:2015 sertifikāts, Ilgtspējas indekss.


IDsertifik__ts.JPG
registracijas_aplieciba_DNKA_biedriba.jpg

ISO_latvie__u_val..jpg
2013_Zelts.JPG


Lasiet vēl:

Misija un vērtības
Klientu konsultanti
Kontakti
Vēsture Lielākie klienti
Aktualitātes
Vadība Klientu atsauksmesPieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.