06.09.2022.
Klientu apkalpošanas speciālists/-e

Pienākumi:

  • Darbs ar esošajiem klientiem
  • Darbs ar debitoriem
  • Klientu apmierinātības noskaidrošana
  • Klientu datu bāzes uzturēšana
  • Klientu apkalpošanas procesa organizēšana un kontrole
  • Darbs ar dokumentiem – līgumu caurskatīšana, līgumu grozījumu sagatavošana, pakalpojuma piedāvājuma sagatavošana

Prasības:

  • Augstākā vai nepabeigta augstākajā izglītība
  • Pieredze dokumentu sagatavošanā
  • Pieredze klientu apkalpošanā
  • Teicamas datora (MS Office) un biroja tehnikas zināšanas
  • Prasme nodibināt pozitīvu, atklātu kontaktu ar klientu
  • Atbildības sajūta un spēja veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi
  • Teicamas valsts valodas zināšanām un krievu valodas zināšanām sarunvalodas līmenī

Piedāvājam:

  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu, 950.00 Eiro bruto
  • Mēneša piemaksas
  • Sociālās garantijas
  • Draudzīgu, pozitīvu kolektīvu
  • Darba laiku darba dienās no plkst. 8:30 – 17:30
  • Interesantu darbu mūsdienīgā darba vidē
Atbilde tiek sniegta tikai tiem pretendentiem, kuri ir tikuši līdz otrajai atlases kārtai. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt ar norādi „Klientu apkalpošanas speciālists” uz e-pasta adresi darbs@grifsag.lv.

Pieteikt pakalpojumu