Grāmatveža palīgs (uz noteiktu laiku)

Pienākumi:

  • Organizēt grāmatvedības darbu atbilstoši LR likumdošanai
  • Nodrošināt grāmatvedības dokumentācijas apstrādi, uzskaiti un kontroli
  • Veikt uzņēmuma uzskaites un grāmatvedības funkcijas

Prasības:

  • Izglītība grāmatvedības jomā
  • Darba pieredze līdzvērtīgā amatā vismaz 1 gads
  • Zināšanas LR grāmatvedības standartu likumdošanā
  • Pieredze darbā ar Microsoft programmatūru, grāmatvedības uzskaites programmu (Microsoft Dynamics NAV)
  • Spēja plānot un veikt sava darba izpildi noteiktajos termiņos
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu - 800-900 eiro bruto
  • Sociālās garantijas
  • Darba laiku no plkst. 8:30 - 17:30
Atbilde tiks sniegta tikai tiem pretendentiem, kuri atbilst norādītajām prasībām un būs tikuši līdz otrajai atlases kārtai. CV un motivācijas vēstuli sūtīt ar norādi „Grāmatveža palīgs” uz e-pasta adresi darbs@grifsag.lv līdz 2020.gada 1.martam

Pieteikt pakalpojumu