Sociālā atbildība

Sabiedrības atbalsta programma

GRIFS AG ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kuram svarīgi ne tikai sniegt kvalitatīvus apsardzes pakalpojumus, bet arī rūpēties par vietējo kopienu, kurā darbojamies, jo jebkura biznesa ilgtspējīgums ir cieši saistīts ar sabiedrības labklājību. Tāpēc GRIFS AG atbalsta darbiniekus un viņu ģimenes, kā arī izglīto sabiedrību par personīgās un īpašuma drošības jautājumiem un juridiskas personas par apsardzes nozari.

Politikas mērķis:

 • Sniegt atbalstu GRIFS AG darbiniekiem un viņu ģimenēm.
 • Izglītot iedzīvotājus (īpaši bērnus un jauniešus) personīgās un īpašuma drošības jautājumos.
 • Izglītot juridiskas personas par apsardzes nozari.


Politikas principi:
ilgtermiņa atbalsts, zināšanas un laiks

Atbalsta veidi:

Zināšanas un laiks - uzņēmuma darbinieki uzkrājuši vērtīgas zināšanas un pieredzi, ar ko vēlas dalīties, izglītojot par drošības jautājumiem privātpersonas un juridiskas personas.

Materiāla palīdzība - uzņēmums sniedz atbalstu GRIFS AG jaunajām ģimenēm ar sākumskolas vecuma bērniem, mācību gada sākumā nodrošinot skolai nepieciešamās kancelejas preces.

Atbalsta programmas:

Bērniem

 • “Drošības stunda. Sargā sevi un būsi pasargāts” - sadarbībā ar psihologiem GRIFS AG eksperti izstrādājuši programmu lekcijām 1.-4. klases skolēniem par drošības jautājumiem mājās un sabiedriskās vietās. Lekcijas ir bezmaksas.

Darbiniekiem

 • Skolas somas darbinieku bērniem - katru augustu darbiniekiem, kuru bērni rudenī uzsāks skolas gaitas 1.-4. klasē, uzņēmums nodrošina somas ar visām mācībām nepieciešamajām kancelejas precēm.

Juridiskām personām

 • “Drošības akadēmija” - GRIFS AG eksperti kā lektori piedalās Latvijas Drošības biznesa asociācijas organizētajos bezmaksas semināros juridiskām personām par apsardzes pakalpojumiem, nozares aktualitātēm, problēmām un iespējamiem riskiem klientam. http://www.drosibasakademija.lv


Kas var pretendēt uz atbalstu?

Organizācijas un iestādes, kuru darbība vai īstenotie projekti un programmas vērstas uz sabiedrības (īpaši bērnu un jauniešu) izglītošanu par drošības jautājumiem. Primāri atbalsts tiek sniegts ilgtermiņa projektiem.

Kas netiek atbalstīts?

 • Atsevišķi indivīdi;
 • Reliģiskās organizācijas;
 • Ar politikas procesu saistītas organizācijas;
 • Izklaides pasākumi.


Vērtēšanas kritēriji

Pieteikumu izvērtēšana:

 • projekta mērķa/u atbilstība GRIFS AG vietējās kopienas investīciju politikas mērķiem;
 • projekta mērķa/u atbilstība organizāciju atlases kritērijiem (skatīt punktu, kas var un kas nevar pretendēt uz uzņēmuma atbalstu).


Pieteikumu izvērtēšanas process:

Pieteikumi tiek izvērtēti un GRIFS AG atbalsts tiek piešķirts reizi pusgadā. Lai pieteiktos GRIFS AG darbinieku lekcijām/konsultācijām par personīgās un īpašuma drošības jautājumiem, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu. Aizpildītu pieteikuma anketu pretendenti aicināti līdz 30.aprīlim un 30.novembrim iesūtīt GRIFS AG (Ulbrokas iela 42 G, Rīga, LV-1021 vai uz e-pastu info@grifsag.lv).


Pieteikumu izvērtēšanas process:

Visus saņemtos pieteikumus, kas atbilst investīciju politikas mērķiem un kritērijiem, vienu reizi pusgadā izskata darba grupa, ko veido GRIFS AG valdes loceklis, direktori, iekšējās un ārējās komunikācijas speciāliste un GRIFS AG darbinieks, kas bijis nominēts kā Labākais darbinieks. Par rezultātiem pretendenti tiek informēti individuāli, un pozitīvas atbildes gadījumā informācija tiek ievietota arī GRIFS AG interneta vietnē.

Lasīt vairāk: GRIFS AG sabiedrības atbalsta programmas

Atbildīgais par sabiedrības atbalsta aktivitāšu koordinēšanu:

Iekšējās un ārējās komunikācijas speciālists
Mob.: 26364282
E-pasts: inese.artemjeva@grifsag.lv


Drošības jautājumos izglītoti jau 2207 skolēni

1.klase5.jpg

Kopš 2010.gada tika apmeklētas vairākas Latvijas skolas, un drošības jautājumos izglītoti 2207 1.-4.klašu un internātskolu skolēni, ņemta dalība trijos publiskajos pasākumos un, trīs gadus pēc kārtas, novadīta Drošības stunda GRIFS AG darbinieku bērniem.

Plašāk par Drošības stundu lasīt šeit

Pieteikt savu skolu Drošības kampaņai Jūs varat sūtot pieteikuma vēstuli ar norādi "Drošības stunda. Sargā sevi un būsi pasargāts", uz e-pasta adresi info@grifsag.lv vai zvanot pa Tālr. 67813710.


Pateicība no Ragn-Sells

ragn_sells_Pateic__ba.jpg

SIA Ragn-Sells izsaka pateicību SIA GRIFS AG par līdzdalību projektā "Šķiro papīru birojā un palīdzi smagi slimiem bērniem". Sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv, akcijas ietvaros nodotā makulatūra tika nodota otrreizējai pārstrādei un sniedza iespēju apmaksāt rehabilitācijas kursu smagi slimiem bērniem.


Pateicība no Ziedot.lv

Ziedot.lv.JPG

Ziedot.lv izsaka pateicību drošības kompānijai GRIFS AG par atsaucību, uzticību, ieguldījumu un radošajām idejām, kas sniedz iespēju palīdzēt grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem.


Tele2 Velomaratonā saņem īpašu piedāvājumu no GRIFS AG

Kamēr 2012.gada 3.jūnija Tele2 velomaratona dalībnieki centās pieveikt trasi, kura vijās cauri galvaspilsētas centram, vecākiem ar saviem bērniem bija iespēja baudīt ne tikai velomaratona sacensību garu un līdzi just dalībniekiem, bet arī piedalīties dažādos izklaides pasākumos.

tele2.jpg

GRIFS AG bija sagatavojusi pārsteigumu mazajiem velomaratona apmeklētājiem - GRIFS AG teltī viņus izklaidēja jautrā un atraktīvā Minnija, kura veda bērnus rotaļās un pastāstīja ko jaunu par drošību.

Kamēr mazie gāja rotaļās, mammām un tētiem bija lieliska iespēja iegūt izcilu piedāvājumu mājokļa apsardzei. Vecākiem kopā ar bērniem bija iespēja pārrunāt drošības jautājumus un dalīties ieteikumos par bērnu drošību.

Sabiedrības ieteikumi par bērnu drošību


Nacionālā Biznesa plānu konkurss 2012

2012. gada 8. maijā biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL) Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros, kuras stratēģiskais atbalstītājs ir Swedbank, sadarbībā ar Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti organizēja Nacionālo Biznesa plānu konkursu. GRIFS AG Valdes loceklis Ainars Bundulis konkursā tika uzaicināts kā viens no žūrijas ekspertiem, saņemot pateicības rakstu.

pateiciba_Ainaram.jpg


GRIFS AG saņem pateicību par atbalstu studiju priekšmetā „Apsardzes iekārtas un tehnoloģija”!

2012. gada februārī Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte izvēles priekšmetu „Apsardzes iekārtas un tehnoloģija” varēja studēt 32 maģistranti. Līdz 04.06.2012. saskaņā ar reģistru, eksāmenu kārtot pieteikušies 15 studenti.

rtu_studijas.jpg

Interesi studēt šo priekšmetu izraisīja iespēja laboratorijas darbu laikā izmēģināt reālas apsardzes iekārtas. Piemēram, laboratorijas darbā „Apsardzes centrāles” studentiem bija jāpieslēdz detektori, kodatslēga, sirēna un jāieprogrammē attiecīgais uzdevums:

 • momentānā zona, sekojošā zona,
 • durvju zvaniņš,
 • kodatslēgas gaisma,
 • jānomaina lietotāja kods utt.

GRIFS AG darbinieki iesaistās labdarbības projektos

GRIFS AG ilggadējā darbiniece Inese Lokmane gandrīz gadu savu brīvo laiku pavadu, šķirojot mantas un koordinējot palīdzību organizācijā „Labdarības lapa”. 2016.gadā GRIFS AG darbinieki sniedza savu palīdzību saziedojot mantas un nodrošinot transportu, lai sūtījumus saņemtu grūtībās nonākušās ģimenes.


GRIFS AG sadarbībā ar Ziedot.lv organizēja akciju, kurā darbinieki tika aicināti ziedot naudu trīs bērnu ārstēšanai. Akcija ir noslēgusies, un Ziedot.lv ziņo, ka GRIFS AG darbinieki ziedojuši 91 latu. Šī summa tika sadalīta trīs daļās visiem trīs bērniem, kam ziedojumi tika vākti. Tāpat tika ziedots arī televizors un datorkrēsls, ko Ziedot.lv nogādās cilvēkiem, kuriem tas ir patiešām nepieciešams. Atgādinām, ka šī projekta iniciators bija GRIFS AG darbinieks Māris Apīnis Wenden- Baltic objekta apsardzes vecākais.

IMG_0003_1.JPG

“PALĪDZI MAZAJĀM SIRSNIŅĀM’’

Kā jau esat pamanījuši GRIFS AG birojā uz Biroja vadītājas Olgas Bānes galda atrodas ziedojumu kastīte.

Kastīte darbosies visu novembri un decembri. Šī projekta iniciators ir GRIFS AG darbinieks Māris Apīnis Wenden-Baltic objekta apsardzes vecākais, kas savu priekšlikumu iesūtīja elektroniski uz e-pastu info@grifsag.lv.

Mums ir iespēja savākt naudiņu trim bērniem ar kustības traucējumiem, kuriem ļoti nepieciešama visu mūsu palīdzība, lai izietu ārstniecības un reitterapijas kursus, kas ļautu kādreiz patstāvīgi staigāt.

Uz doto brīdi Ziedot.lv ir ļoti daudz šādu bērniņu, bet viņi piedāvā pirmos 3, kam naudas summas ir ļoti reālistiskas un mūsu darbiniekiem sasniedzamas:

-    Emīlija Skudra. Reitterapija "Jauno jātnieku sporta klubs "Meždruvas -1"". Kopā: 336 lati.

http://www.ziedot.lv/lv/project/1106

-    Kristiāna Līva Pole (skat. arī atskaites sadaļu par reitterapiju). Reitterapija "Jauno jātnieku sporta klubs "Meždruvas -1"". Kopā: 209 lati.

http://www.ziedot.lv/lv/project/952

-    Paula Luīze Beča. Reitterapijas nodarbības Zirgu sēta "Untumi" un ceļa izdevumu apmaksa. Kopā: 360 lati.

http://www.ziedot.lv/lv/project/1024

Visi šie bērniņi ir projektā "Mazajām sirsniņām". Bērniņiem nepieciešama palīdzība, lai viņi varētu turpināt saņemt šo terapiju un uzlabotu savu kustību.

Ja savāksim šiem bērniņiem naudiņu, tad varam jau turpināt palīdzēt arī citiem bērniņiem, kas gaida rindā, lai iegūtu naudiņu delfīnterapijā vai citās terapijās.

Mūsu kompānijā Latvijas mērogā uz doto brīdi strādā ap 583 darbinieki, ja katrs ziedotu 0.05 sant.(kopā tiktu saziedots 29.15Ls), ja ziedojamā summa būtu 0.50 sant.(kopā 291.50Ls), 1.00 (583.00Ls)un 2.00 (1166.00Ls) utt.


2010.gada nogalē mūsu darbinieki piedalījās akcijā ar mērķi sniegt atbalstu Bērnu namam.

Foto no darbinieka labdarības projekta

DSCF9446.jpg


GRIFS AG jau sešus gadus saglabā Ģimenei draudzīga komersanta statusu

Latvijas Republikas Labklājības ministrija (LM) jau sešus gadus pēc kārtas GRIFS AG piešķir Ģimenei draudzīga komersanta statusu, tādējādi godinot uzņēmumu, kura darbības politika un pakalpojumi ir draudzīgi bērniem un ģimenēm.

Apliec__ba_2016.JPG

Lasīt vairāk

Lasīt rakstu "Lai labas iniciatīvas ar laiku kļūtu pašsaprotamas"

_________________________________________________________________________

GRIFS AG atbalsta darbinieku ģimenes

Sākoties mācību gadam drošības kompānija GRIFS AG atbalsta savu darbinieku ģimenes, kur aug  bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem, nodrošinot viņus ar skolas somai neieciešamajām lietām. 2016.gadā tika sagatavotas un izdalītas 96 skolas somas.

Darbinieks, kurš līdz septembra mēneša beigām uzsāk darbu GRIFS AG un kuram ir skolas vecuma bērns, arī saņem šādu skolas somu.

P1070866___Copy.JPGIMG_0006.JPGIMG_0011.JPG

P8290086.JPGIMG_3972.JPGP8300090.JPG

2016. gada nogalē 260 GRIFS AG darbinieku bērni, vecumā līdz 12 gadiem, Ziemassvētkos dāvanā saņēma saldumu paciņu.

Saldumus kā vēlamo dāvanu no uzņēmuma norāda 94% aptaujāto vecāku.

Saldumu paciņas saņem arī darbinieki, kuri darbu GRIFS AG uzsāk līdz decembra beigām un kuriem ir līdz 12 gadus vecs bērns.


GRIFS AG organizē Drošības Kampaņas

Ik mirkli jārūpējas par sevi un līdzcilvēkiem, kā arī īpašu uzmanību ir jāvelta bērnu drošībai.

Mūsu uzdevums ir ieguldīt zināšanas, kā rīkoties, kad bērni ir nonākuši apdraudētā vidē. Kā arī to, kādus drošības pasākumus ir jāveic, lai no šādām situācijām varētu izvairīties.

Pirms mācību gada sākuma GRIFS AG savu darbinieku bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem novada uzņēmuma organizēto Drošības stundu.

Picture_232.jpg

Papildus GRIFS AG Drošības stundai, uzņēmums pie sevis uzaicina arī vēl kādu drošības ekspertu:

 • 2016.gadā - ar AS Latvijas Gāze iedoto uz grīdas izklājamo spēli bērni uzzināja par drošību un videi draudzīgu kurināmo, par to kā rīkoties, kad bērni ir nonākuši apdraudētā vidē, kādus drošības pasākumus ir jāveic, lai no šādām situācijām varētu izvairīties. Kā arī Latvijas Gāze un Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests bērniem sagādāja izglītojošus materiālus.
 • 2015.gadā - VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvis pastāstīja, kā jāuzvedas sliežu tuvumā, kur un kā pareizi jāšķērso dzelzceļa sliedes.
 • 2014. gadā – NMP dienesta pārstāvis pastāstīja, kā bērniem izvairīties no traumām un kā rīkoties nelaimes gadījumā.

Foto no organizētajām drošības kampaņām

_________________________________________________________________________

GRIFS AG izglīto sabiedrību

Ar mediju starpniecību GRIFS AG informē sabiedrību par drošību uz ielas, sava īpašuma drošību, drošu pārvietošanos, bērnu drošību u.c. sabiedrībai aktuāliem jautājumiem. Regulāri presē tiek publicēti raksti ar mērķi vairot izpratni par apsarga darbu un veikala apmeklētāja tiesībām un pienākumiem, veicot pirkumus.

GRIFS AG ir vairāku pētījumu, par tendencēm drošības jomā, autors. GRIFS AG veiktie pētījumi tiek publiskoti laikrakstos, ziņu raidījumos un Internet medijos.

 Vairāk ...

Aicinām uz bezmaksas semināru “Zaudējumu novēršana uzņēmējdarbībā. Pieejamie risinājumi”

Eksperti aicina pievērst uzmanību vasarnīcu drošībai

Drošības eksperti atgādina par bērnu drošību skolā un uz ielas

Pieteikties pakalpojumam
Draugiem.lv Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.