Privātpersonām

Mājas apsardze

Mājas iegāde vai celtniecība lielākajā daļā gadījumu ir diezgan ilgi lolots sapnis, kas beidzot piepildījies un sola ērtu un bezrūpīgu dzīvi turpmākajiem gadiem. Līdz ar to ir saprotama cilvēku milzīgā vilšanās brīdī, kad šīs sajūtas aptumšo ielaušanās un zādzība vai vēl kas ļaunāks. GRIFS AG ir izstrādājis vairākus mājas apsardzes pakalpojumu veidus, kurus var atļauties praktiski ikviens mājas īpašnieks. Tajos saskaņā ar Klienta vēlmēm iestrādājami arī specifiski risinājumi ne tikai apdzīvotajai platībai, bet arī māju garāžām, ieejas vārtiņiem u. c.


Priekšapmaksas apsardze

Priekšapmaksas apsardze ir mājokļa apsardzes pakalpojums privātpersonām ar ikmēneša abonēšanas maksu EUR 12,10 (cena ar PVN). Priekšapmaksas apsardze paredz papildus maksu par katru GRIFS AG mobilās grupas izbraukumu, kas radies trauksmes rezultātā. Maksa par izbraucienu tiek noteikta EUR 12,10 (cena ar PVN). Par izbraukumu tiek sastādīts izbraukuma protokols, Klients tiek informēts telefoniski, kā arī nepieciešamības gadījumā tiek sniegta detalizēta informācija no GRIFS AG operatīvās dežūrdaļas un GPS sistēmas.

Standarta tehniskā apsardze

Standarta apsardze ir mājokļa apsardzes pakalpojums privātpersonām ar ikmēneša abonēšanas maksu EUR 16,94 (cena ar PVN). Papildus izdevumi par apsardzes pakalpojumu būs tikai tādā gadījumā, ja GRIFS AG Mobilās grupas darbinieki atbrauks, reaģējot uz viltus trauksmi. Par pamatotiem izbraukumiem nebūs jāpiemaksā. Standarta apsardzes pakalpojumā ir iekļauti 2-3 bezmaksas Mobilās grupas izbraukumi mēnesī pēc viltus izsaukuma.

Pašapasardze

Pašapsardze ir apsardzes pakalpojums ar nemainīgu fiksētu mēneša maksu EUR 7,22 (cena ar PVN) un paredz SMS nosūtīšanu trauksmes gadījumā. GRIFS AG Mobilā grupa šī pakalpojuma ietvaros neizbrauc uz trauksmi, bet nodrošina informatīvās SMS nosūtīšanu Klientam.

Atzvana apsardze

Atzvana apsardze ir īpašs ekonomiskā segmenta apsardzes pakalpojums par ikmēneša abonēšanas maksu EUR 9,08 (cena ar PVN). Atzvana apsardzes pakalpojums paredz papildus maksu par GRIFS AG mobilās grupas izbraukumiem, savukārt par katru šādu izbraukumu Klientam jāsniedz telefonisks apstiprinājums.

Svarīgi! Atzvana apsardzes gadījumā, ja nav iespējams sazināties ar Klientu, Mobilās grupas izbraukšana uz trauksmi nenotiek!

Mājas komplekts

GRIFS AG mājas komplekts iekļauj visu nepieciešamo tūlītējai mājas apsardzes sākšanai, ieguldot patiešām minimālus līdzekļus. Par vienreizēju apsardzes pieslēgšanas maksu EUR 54,45 (cena ar PVN) un ikmēneša abonēšanas maksu EUR 33,88 (cena ar PVN) Klients iegūst vienu kustības detektoru, durvju magnētisko kontaktu, centrāli un vadības pulti, kas ir pietiekams komplekts vidēja izmēra dzīvokļa apsardzei. Būtiski ir tas, ka nav jāpiemaksā par GRIFS AG Mobilās grupas izbraukumiem uz māju trauksmes gadījumos, tos jau sedz abonēšanas maksa.

Apsardzes sistēmai papildus iespējams pievienot vēl kustības detektorus, dūmu detektorus un citus būtiskus apsardzes sistēmas elementus, kas sniegs papildu drošību. GRIFS AG speciālisti ieteiks arī piemērotākos apsardzes sistēmu risinājumus garāžai, pirtiņai vai mājas vārtiņiem, lai klients vienmēr kontrolētu, kas pārkāpj viņa mājas slieksni

Lai izvairītos no viltus trauksmēm un citām tipiskām mājokļa apsardzes kļūdām, mūsu speciālisti sniedz padomus, kā tās novērst un kas jāatceras, ierīkojot mājoklī signalizāciju.

Nereti apsardzes iekārtas sākotnējā periodā nostrādā tehnisku iemeslu dēļ, tādēļ GRIFS AG nāk pretim saviem Klientiem, un, ja Klients izvēlas GRIFS AG apsardzes iekārtas montāžu, pirmās pāris nedēļas pēc uzstādīšanas, apsardzes sistēma tiks palaista testa režīmā. Tas nozīmē, ka netiks ieturēta maksa par Mobilās grupas izbraukumiem un detektori tiks pieregulēti Klienta vajadzībām. GRIFS AG visām savām iekārtām sniedz garantijas laika apkalpošanu un nodrošina, ka tās strādā nevainojami.

Papildu izmaksas

Lai GRIFS AG nodrošinātu dzīvokļa apsardzi, nepieciešama apsardzes signalizācijas sistēma, kas iekļauj dažādas apsardzes iekārtas sastāvdaļas. Tās var uzskatīt par primārajiem kapitālieguldījumiem un iegādāties visas uzreiz vai arī nomāt.

Ja klients ir nopircis jaunu dzīvokli un apsardzes sistēmu ieguvis mantojumā no iepriekšējiem dzīvokļa saimniekiem, viņam atliks iegādāties vai iznomāt tikai GRIFS AG radioraidītāju un antenu, kas nodrošinās datu piegādi pa GRIFS AG izmantoto frekvenci.

Viss atkarīgs no klienta vēlmēm un iespējām, GRIFS AG speciālisti atradīs piemērotāko risinājumu.

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.