Privātpersonām

Dzīvokļa apsardze

GRIFS AG dzīvokļu apsardzi padarījis pieejamu jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kurš vēlas nosargāt savā dzīvoklī esošās vērtības. Drošības sajūtu un veselīgu miegu tagad iespējams iegūt par EUR 12,10 mēnesī (cena ar PVN), kas ir optimāla cena par kvalitatīvu pakalpojumu.

Pateicoties straujajai izaugsmei un augošajam klientu skaitam, GRIFS AG ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas spēj piedāvāt šādu pakalpojumu par tik pievilcīgu cenu. GRIFS AG vēlas pakāpties pretim saviem Klientiem un lauzt priekšstatu par privātpersonu īpašuma apsardzi kā dārgu un ekskluzīvu pakalpojumu.

Uzstādot automātisko maksājumu no sava bankas konta, par apsardzi vispār iespējams aizmirst, zinot, ka dzīvoklis ir drošībā 24 stundas diennaktī, – mēs par to parūpēsimies.
Priekšapmaksas apsardze


Priekšapmaksas apsardze ir dzīvokļa apsardzes pakalpojums privātpersonām ar ikmēneša abonēšanas maksu EUR 12,10 (cena ar PVN). Priekšapmaksas apsardze paredz papildus maksu par katru GRIFS AG mobilās grupas izbraukumu, kas radies trauksmes rezultātā. Maksa par izbraucienu tiek noteikta EUR 12,10 (cena ar PVN). Par izbraukumu tiek sastādīts izbraukuma protokols, Klients tiek informēts telefoniski, kā arī nepieciešamības gadījumā tiek sniegta detalizēta informācija no GRIFS AG operatīvās dežūrdaļas un GPS sistēmas.

Standarta tehniskā apsardze

Standarta apsardze ir dzīvokļa apsardzes pakalpojums privātpersonām ar ikmēneša abonēšanas maksu EUR 16,94 (cena ar PVN). Papildus izdevumi par apsardzes pakalpojumu būs tikai tādā gadījumā, ja GRIFS AG Mobilās grupas darbinieki atbrauks, reaģējot uz viltus trauksmi. Par pamatotiem izbraukumiem nebūs jāpiemaksā. Standarta apsardzes pakalpojumā ir iekļauti 2-3 bezmaksas Mobilās grupas izbraukumi mēnesī pēc viltus izsaukuma.

Pašapasardze

Pašapsardze ir apsardzes pakalpojums ar nemainīgu fiksētu mēneša maksu EUR 7,22 (cena ar PVN) un paredz SMS nosūtīšanu trauksmes gadījumā. GRIFS AG Mobilā grupa šī pakalpojuma ietvaros neizbrauc uz trauksmi, bet nodrošina informatīvās SMS nosūtīšanu Klientam.

Atzvana apsardze

Atzvana apsardze ir īpašs ekonomiskā segmenta apsardzes pakalpojums par ikmēneša abonēšanas maksu EUR 9,08 (cena ar PVN). Atzvana apsardzes pakalpojums paredz papildus maksu par GRIFS AG mobilās grupas izbraukumiem, savukārt par katru šādu izbraukumu Klientam jāsniedz telefonisks apstiprinājums.

Svarīgi! Atzvana apsardzes gadījumā, ja nav iespējams sazināties ar Klientu, Mobilās grupas izbraukšana uz trauksmi nenotiek!

Garāžu apsardze

Garāžu apsardze ir speciālais apsardzes piedāvājums individuālo garāžu īpašniekiem. Ar ikmēneša maksu EUR 8,47 (cena ar PVN) Jūsu garāža būs drošībā 24h diennaktī, kā arī cenā iekļauts viens bezmaksas Mobilās grupas izbraukums mēnesī.

Mājas komplekts

GRIFS AG mājas komplekts iekļauj visu nepieciešamo tūlītējai mājas apsardzes sākšanai, ieguldot patiešām minimālus līdzekļus. Par vienreizēju apsardzes pieslēgšanas maksu EUR 54,45 (cena ar PVN) un ikmēneša abonēšanas maksu EUR 33,88 (cena ar PVN) Klients iegūst vienu kustības detektoru, durvju magnētisko kontaktu, centrāli un vadības pulti, kas ir pietiekams komplekts vidēja izmēra dzīvokļa apsardzei. Būtiski ir tas, ka nav jāpiemaksā par GRIFS AG Mobilās grupas izbraukumiem uz māju trauksmes gadījumos, tos jau sedz abonēšanas maksa.

Apsardzes sistēmai papildus iespējams pievienot vēl kustības detektorus, dūmu detektorus un citus būtiskus apsardzes sistēmas elementus, kas sniegs papildu drošību. GRIFS AG speciālisti ieteiks arī piemērotākos apsardzes sistēmu risinājumus garāžai, pirtiņai vai mājas vārtiņiem, lai klients vienmēr kontrolētu, kas pārkāpj viņa mājas slieksni

Lai izvairītos no viltus trauksmēm un citām tipiskām mājokļa apsardzes kļūdām, mūsu speciālisti sniedz padomus, kā tās novērst un kas jāatceras, ierīkojot mājoklī signalizāciju.

Nereti apsardzes iekārtas sākotnējā periodā nostrādā tehnisku iemeslu dēļ, tādēļ GRIFS AG nāk pretim saviem Klientiem, un, ja Klients izvēlas GRIFS AG apsardzes iekārtas montāžu, pirmās pāris nedēļas pēc uzstādīšanas, apsardzes sistēma tiks palaista testa režīmā. Tas nozīmē, ka netiks ieturēta maksa par Mobilās grupas izbraukumiem un detektori tiks pieregulēti Klienta vajadzībām. GRIFS AG visām savām iekārtām sniedz garantijas laika apkalpošanu un nodrošina, ka tās strādā nevainojami.

Papildu izmaksas

Lai GRIFS AG nodrošinātu dzīvokļa apsardzi, nepieciešama apsardzes signalizācijas sistēma, kas iekļauj dažādas apsardzes iekārtas sastāvdaļas. Tās var uzskatīt par primārajiem kapitālieguldījumiem un iegādāties visas uzreiz vai arī nomāt.

Ja klients ir nopircis jaunu dzīvokli un apsardzes sistēmu ieguvis mantojumā no iepriekšējiem dzīvokļa saimniekiem, viņam atliks iegādāties vai iznomāt tikai GRIFS AG radioraidītāju un antenu, kas nodrošinās datu piegādi pa GRIFS AG izmantoto frekvenci.

Viss atkarīgs no klienta vēlmēm un iespējām, GRIFS AG speciālisti atradīs piemērotāko risinājumu.


Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.