Privātpersonām

Padomi

Ja Jūsu mājoklī jau uzstādīta signalizācija

  • Neatstājiet mājokļa logus atvērtus vai vēdināšanas režīmā, pat ja dzīvojat piektajā vai sestajā stāvā. Dažkārt apsardzes sistēmas kustības detektori var nostrādāt pat uz vieglas vēja pūsmas pakustinātu aizkaru. Tas sarežģī gan Jūsu, gan mūsu ikdienu.

  • Ja iegādājaties mājdzīvnieku, brīdiniet par to savu apsardzes kompāniju, jo mājdzīvnieki var radīt viltus trauksmi kustību detektoriem. Noskaidrojiet, kāds ir detektoram uzstādītais masas limits, uz ko tas reaģē, un salīdziniet to ar sava mājdzīvnieka svaru.

  • Ja plānojat ar visu ģimeni uz ilgāku laiku atstāt dzīvokli tukšu, informējiet par to savu apsardzes kompāniju, norādot, kā un ar kuru personu var sazināties nepieciešamības gadījumā.

  • Ēku pirmajos stāvos nenovietojiet redzamā vietā vērtīgas mantas, piemēram, milzīgu plazmas televizoru, dārgus mākslas priekšmetus u. tml. Tie var piesaistīt pavisam nevajadzīgu uzmanību.

  • Ēkas pirmajā stāvā neturiet pie atvērta loga portatīvo datoru, mobilo telefonu vai citas vērtīgas un viegli aiznesamas mantas. Pietiks tikai aizgriezties, un mantu vairs var nebūt.


Ja vēl tikai plānojat dzīvot apsargātā mājoklī

  • Rūpīgi padomājiet, pa kuru vietu, izņemot durvis, kāds ļaundaris vēl teorētiski varētu tikt iekšā. Pa sētas durvīm? Pa balkonu? Centieties iztēloties sevi zagļa vietā. Kā Jūs rīkotos? Neatstājiet viņam ne mazākās iespējas.

  • Pirms dzīvokļa remonta vai mājas celtniecības pakonsultējieties ar GRIFS AG tehniskās apsardzes speciālistu par to, kas nepieciešams apsardzei Jūsu mājoklī. Jūsu mājoklis noteikti izskatīsies daudz pievilcīgāks bez redzamiem apsardzes sistēmas kabeļiem.

  • Pat ja pašlaik Jums neviena mājdzīvnieka nav, pēc gada Jūs, iespējams, nolemsiet to iegādāties vai bērni izlūgsies sev spēļu biedru. Tāpēc labāk jau sākotnēji piemaksāt pāris latu vairāk par kustību detektoru, kas piemērots mājdzīvniekiem, nevis vēlāk maksāt par visu detektoru nomaiņu.

  • Varbūt Jums labāk patīk bezvadu apsardzes sistēmas iekārtas? Gan vadu, gan bezvadu sistēmai ir savi plusi un mīnusi, un arī izmaksas atšķirsies. Izvērtējiet tās savlaicīgi.

  • Pirms līguma parakstīšanas ar jebkuru apsardzes kompāniju rūpīgi iepazīstieties ar kompānijas piedāvājumu un noskaidrojiet, kā uzņēmums rīkojas trauksmes gadījumā, vai izbrauc uz Jūsu mājokli un kādas ir Jūsu iespējas vienmēr būt informētam par notiekošo apsargātajā dzīvesvietā.

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.