Darbiniekiem

Sporta aktivitātes

GRIFS AG atbalsta darbinieku sporta aktivitātes un iesaistīšanos sporta komandās un organizētos pasākumos. Tiek atbalstīti individuālie sasniegumi sportā, velo sacensībās u.c. sporta aktivitātes.


GRIFS AG Kalnu divriteņu komanda

GRIFS AG ir izveidojusies ilgstoša sadarbība ar Igo Japiņa sporta aģentūru sponsorējot dažnedažādas aktivitātes kā, piemēram, Spices mini Velomaratons, Rīgas Velomaratons, Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens un SEB MTB maratons.

GRIFS AG kalnu divriteņu komanda turpina startēt Latvijā popularitāti guvušajā SEB kalnu divriteņu maratonā. Pēc 2016.gada čempionāta kopvērtējuma datiem GRIFS AG ir 19.vietā no 98 komandām.

GRIFS AG komandu pārstāvēja:

  • 2016.gadā – 11 dalībnieki;
  • 2015.gadā – 6 dalībnieki;
  • 2014.gadā – 3 dalībnieki;
  • 2013. gadā – 6 dalībnieki.

velo_komanda.jpg

Vairāk informācijas skatīt: www.velo.lv


GRIFS AG pludmales futbola komanda

2016.gadā GRIFS AG darbinieki izveido savu pludmales futbola komandu.

futbols.jpg

Komandas aktualitātēm var sekot līdzi:http://www.beachsoccer.lv/


GRIFS AG basketbola un futbola komandas

GRIFS AG aktīvi atbalsta darbinieku izveidotās basketbola un futbola komandas.

Basketbola komandas aktivitātēm var sekot līdzi: www.lbal.lv

Futbola komandas aktivitātēm var sekot līdzi: www.fta.lv


GRIFS AG racing team

GRIFS AG atbalstītā autosporta komanda 2016. gadā pamainoties ekipāžas sastāvam – R.Luksa vietā stūrmaņa krēslā sēdās A.Hanzens, tupināja iesākto cīņu LRČ rallijsprintā „Klasika 3000” klasē. Ar izcīnītiem pjedestāliem vairākās sacensībās, sezonas kopvērtējumā komanda jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja 3. vietu klasē.

Uz doto momentu komanda ir jauna auto meklējumos, jo 2017. gada mērķis ir tikai viens – izcīnīt „Klasika 3000” klases kopvērtējuma 1. vietu!

Atbalstu dalībai sacensībās komandai nodrošina GRIFS AG, SIA MORA-Trans un auto meistari no JapFactory!

GRIFS AG racing team – izveidota 2012. gadā, lai startētu komandas sacensībās „ŠLEGĒLMILHA izturības brauciens kartingā 2012”. Pēc tam zem šī komandas nosaukuma kopīgos startos minirallijā apvienojās viena ekipāža Guntars Brauns un Roberts Lukss, kas šādā sastāvā turpināja startus rallijsprinta un rallija sacensībās. Šī brīža ekipāžās sastāvs: G.Brauns/A.Hanzens.

rallijs.jpg

Komandas aktivitātēm var sekot līdzi:

•    https://www.facebook.com/GRIFSAGRacingteam

•    https://twitter.com/Grifsag_race

 


GRIFS AG darbinieces panākumi Pauerliftingā.

ievina1.jpg

Kopš 2010. gada GRIFS AG finansiāli atbalsta un seko līdzi apsardzes darbinieces Ieviņas Liģeres panākumiem spēka trīscīņā jeb pauerliftingā. Tas ir smagatlētikas sporta veids, kurā ietilpst pietupieni ar svara stieni uz muguras, spiešana guļus un stieņa vilkšana no zemes.

I.Liģere ir biedrības Smagatlētikas un cīņas klubs Madona viena no dibinātājiem un nacionālās kategorijas spēka trīscīņas tiesnese.

I.Liģeres lielākais sasniegums ir Eiropas vicečempiones gods, vēl aizvien noturēti visi Latvijas rekordi svara kategorijā līdz 84kg un izpildītais sporta meistara normatīvs.

GRIFS AG atbalsta arī apsardzes objekta vecāko Ediju Ezeriņu, kuram veterānos ir labi sasniegumi. Svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, svara kategorijā līdz 74 kg, viņam pieder Latvijas rekords un ir Latvijas čempions.2016.gada sacensībās ''Rīgas kauss'' izcīnīta 1.vieta svara kategorijā līdz 74.kg , un uzvarot absolūti senioru 1. kategorijā.

Apsardzes darbinieka Vadima Koroļkova labākais sasniegums ir ieņemtā 1. vieta Vidzemes čempionātā.

GRIFS AG darbinieku aktivitātēm un rezultātiem var sekot līdzi: http://www.powerliftings.lv


GRIFS AG komanda „Stipro skrējienā 2014”.

Copy_of_sports_stiprie.JPG

GRIFS AG komanda „BTA sieviešu dienas rallijā”.

Copy_of_sports_sievietesBTA.JPG


Sadarbību ar „Durka Racing”

Durka2_01.05.2012..JPG

Drošības kompānija GRIFS AG uzsāka sadarbību ar „Durka Racing”, kas ir Nacionālā Amatieru Čempionāta ( NAČ) motosporta organizatori. GRIFS AG apsargāja pirmo NAČ posmu, kas notika 01.05.2012. sporta kompleksā 333.

 Lasīt vairāk www.durka.lv


1. SEB MTB posms

Velo_29.04.2012..JPG

2012.gada 29.aprīlī tika aizvadīts 2012.gada 1. SEB MTB posms. Pirmais SEB kalnu divriteņu maratona posms kā ierasts notika pārbraucienā no Cēsīm uz Valmieru. Laiks sacensību dienā bija lielisks, kas nodrošināja saspringtu un pozitīvu emociju pilnu „gonku”.

2012.gada sezonā SEB MTB velo maratonā piedalījās arī Drošības kompānijas GRIFS AG kalnu divriteņu komanda, kuru šogad pārstāv Guntis Bundzenieks, Uģis Začs, Oskars Pirags, Māris Bormanis, Harijs Andersons un divas daiļā dzimuma pārstāves Alise Melnalksne un Lolita Eisaka. SIA GRIFS AG nodrošina arī apsardzi visos SEB MTB posmos, un ir viens no SEB MTB atbalstītājiem. Distanci no Drošības kompānijas GRIFS AG komandas viss ātrāk veica komandas ilggadējais līderis Guntis Bundzenieks, kurš distanci veica 1:35:04, ieņemot augsto 78 vietu un no sacensību uzvarētāja atpalikdams tikai 00:09:14. Pārējos rezultātus var aplūkot sacensību oficiālajā mājas lapā www.velo.lv


Nodrošinām apsardzi vērienīgam cīņu mākslu sacensībām

2012.gada 31.martā GRIFS AG sadarbībā ar Latvija KIK – TAI BOKSA Federāciju, nodrošināja apsardzi vērienīgam cīņu mākslu sacensībām „ THE 4th MARTIAL ARTS CHAMPIONSHIP LATVIA OPEN CHAMPION SHIP 2012”, kas noritēja RĪGAS SPORTA MANĒŽĀ, kas pulcēja daudz dalībnieku un skatītāju.


Armwrestlinga turnīrs

 2012.gada 17.februārī tikai noritēja pirmais Drošības kompānijas SIA GRIFS AG organizētais darbinieku Armwrestlinga turnīrs „Stiprā roka 2012”.

DSCF9977___Copy.jpg

Turnīrs notika SIA GRIFS AG biroja telpās profesionāla cilvēka uzraudzībā. Visi dalībnieki tika sadalīti 3 kategorijās : 1. Sieviešu kategorija; 2. Vīrieši līdz 91,5 kg; 3. Vīrieši virs 91,5 kg;

Turnīrā godalgotās vietas ieguva:

Sieviešu kategorijā:

3. vieta – Signe Riekstiņa;
2. vieta – Sanita Birnbauma;
1. vieta – Alise Melnalksne;

Vīriešu kategorijā līdz 91,5 kg:

3. vieta – Murats Dzalbs;
2. vieta – Edvīns Jaudzems;
1. vieta – Armands Apšenieks;

Vīriešu kategorija virs 91,5 kg:

3. vieta – Uģis Začs;
2. vieta – Guntars Brauns;
1. vieta - Mairis briedis;

Visstiprākās rokas 2012 īpašnieks tika noskaidrots finālā, kur līdz divām uzvarām cīnījās abu vīriešu kategoriju uzvarētāji Armands Apšenieks un Mairis Briedis. Bija nepieciešamas trīs cīņas, lai noskaidrotu uzvārētāju un titula „ Visstiprākā roka 2012” ieguvēju. Stiprākās rokas titulu ieguva Mairis Briedis.

Pasākums kopumā noritēja ļoti pozitīvā un sportiskā gaisotnē, bija iespēja iepazīties ar saviem kolēģiem un sportiskā garā izcīnīt gan medaļas, gan saldas balvas.

Lasīt vairāk par sporta aktivitāšu atbalstu (PDF fails, 429 KB)

Jaunumi

MINIES MIERĪGI ar GRIFS AG

2012-04-25 12:42
Kā veselīga un sportiska dzīvesveida piekritēji GRIFS AG šogad gan aktīvi piedalās, gan atbalsta Igo Japiņa Sporta aģentūras rīkoto SEB MTB maratonu.
Vairāk...
 

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.