Darbiniekiem

Jaunumi

Apsardzes darbinieks/-ce pārtikas veikalos (Rimi, Supernetto) un tirdzniecības centros Rīgā (Nodrošinām darbinieka vešanu no/uz Jelgavu (posmā no Jelgavas līdz Rīgai (Olaine, Jaunolaine, Ozolnieki))

2017-01-12 09:10
Ļoti iespējams, ka Tev uz doto brīdi nav pieredzes apsardzes darbā, toties piemīt vēlme pilnveidot savas profesionālās prasmes mūsu apmaksātos apsardzes sertifikāta kursos un uzņēmuma iekšējās apmācībās. Varbūt Tu studē vai jau strādā. Patiesībā – kaut vai atpūties, ja vien apzinies, ko dari. Skaidrs, ka esi patstāvīgs, drosmīgs, apzinīgs, atbildīgs, spējīgs ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiski noturīgs. Tu ne tikai teicami pārvaldi latviešu valodu un ātri apgūsti jaunu informāciju, bet noteikti arī spēj strādāt komandā un sasniegt kopējus mērķus.

Mēs uzticēsim Tev:

  • Fiziskās apsardzes veikšanu objektā.
  • Likumpārkāpēju aizkavēšanu.
  • Atbildīgo personu informēšanu par objektā konstatētajiem un novērstajiem drošības pārkāpumiem.


Novērtēsim Tavu spēju rīkoties ārkārtas situācijās un, protams, ieklausīsimies Tavās idejās drošas nākotnes vārdā!

Vai vēl domā, kāpēc pievienoties mūsu komandai?

Jo mēs ne tikai piedāvājam interesantu un dinamisku darbu atpazīstamā uzņēmumā, bet arī nodrošināsim Tavu nokļūšanu no/uz darba vai darbu pēc iespējas tuvāk mājām. 100% apmaksātas apsardzes sertifikāta ieguves apmācības paralēli darba grafikam, PRĒMIJU PAR 2 MĒNEŠU LAIKĀ NOKĀRTOTU APSARDZES SERTIFIKĀTU.

Kā arī sociālās garantijas (apmaksātu darbnespējas laiku, atvaļinājumu, sociālās iemaksas, ilgtermiņā strādājošiem - iemaksas uzkrājuma fondā) un algu, ar ko Tu vari droši rēķināties!


CV ar norādi „Apsardzes darbinieks” lūdzam sūtīt uz e-pastu darbs@grifsag.lv

Sazināsimies ar pretendentiem, kas atbilst norādītajām prasībām un būs tikuši līdz otrajai atlases kārtai!

Tālrunis uzziņām: (+371) 67-813-711

Mūsu adrese: Ulbrokas iela 42G, Rīga

Darba laiks: darba dienas plkst. 8:30-17:00


Izaicinājums rada izaugsmi! Esi viens no mums!
Atpakaļ

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.