Darbiniekiem

Darba iespējas

GRIFS AG aicina darbā

GRIFS AG ir apsardzes uzņēmums, kas nodrošina visus iespējamos drošības pakalpojumus, galveno uzmanību koncentrējot uz tirdzniecības centru, lielveikalu un biroja ēku apsardzi, kā arī iztrūkumu novēršanas programmu izstrādi.

Prakses iespējas

GRIFS AG piedāvā mācību prakses iespējas studentiem. Lai pieteiktos praksē GRIFS AG, aizpildiet anketu un nosūtiet savu CV un prakses programmu izskatīšanai ar norādi „Prakse” uz e-pastu darbs@grifsag.lv Lūdzu pieteikties praksei savlaicīgi, vismaz 3 nedēļas pirms prakses sākuma.

Atbilstošas un piemērotas prakses vietas gadījumā, sazināsimies ar pretendentu.


Jaunumi

Informācijas centra darbinieks/-ce Tirdzniecības centros

2018-06-19 12:22
Aicinām TEVI pievienoties Tirdzniecības centru (Alfa, Galerija centrs, Origo, Mols vai Dole) informācijas centra komandai, ko apkalpo drošības kompānija Grifs AG.
Vairāk...
 

Drošības sistēmu speciālists/-e

2018-06-18 12:21

Vairāk...
 

Apsardzes darbinieks/-ce darbam pārtikas veikalos (Rimi, Supernetto) un tirdzniecības centros Rīgā

2018-06-15 12:38
Ļoti iespējams, ka Tev uz doto brīdi nav pieredzes apsardzes darbā, toties piemīt vēlme pilnveidot savas profesionālās prasmes mūsu apmaksātos apsardzes sertifikāta kursos un uzņēmuma iekšējās apmācībās. Varbūt Tu studē vai jau strādā. Patiesībā – kaut vai atpūties, ja vien apzinies, ko dari. Skaidrs, ka esi patstāvīgs, drosmīgs, apzinīgs, atbildīgs, spējīgs ātri reaģēt stresa situācijās un psiholoģiski noturīgs. Tu ne tikai pārvaldi latviešu valodu un ātri apgūsti jaunu informāciju, bet noteikti arī spēj strādāt komandā un sasniegt kopējus mērķus.
Vairāk...
 

Apsardzes darbinieks/-ce darbam pārtikas veikalos un tirdzniecības centros Rīgā

2018-06-15 11:46
Nodrošinām darbinieka BEZMAKSAS vešanu maršrutā JELGAVA – Olaine, Jaunolaine, Ozolnieki – RĪGA un atpakaļ.
Vairāk...
 
1 2
Parādīti 1-4 no 6

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.