Uzņēmumiem

Apsardzes sistēmas

GRIFS AG rūpīgi seko apsardzes tehnoloģiju attīstībai un turpina pilnveidot savu tehniskās apsardzes piedāvājumu klientiem Latvijā. Pašlaik aizvien pieaug pieprasījums pēc bezvadu apsardzes sistēmas iekārtām. Reaģējot uz to, GRIFS AG saviem, kā arī citu apsardzes kompāniju klientiem piedāvā iegādāties kvalitatīvas bezvadu iekārtas, kas nākušas tieši no ražotāja.GRIFS AG piedāvātās bezvadu apsardzes iekārtas bez savām pamatfunkcijām iekļauj arī neskaitāmas papildu funkcijas. Piemēram, piezvanot uz šo sistēmu ar mobilo tālruni, caur to var sarunāties ar saviem mājiniekiem. Ar apsardzes sistēmas palīdzību iespējams arī vadīt mājokļa apgaismojumu un darīt daudz citu lietu.

Daudzfunkcionalitāte ir viena no raksturīgākajām GRIFS AG izmantotajām jaunāko apsardzes tehnoloģiju iezīmēm. Vairākas pat šķietami nesavienojamas funkcijas ir apvienotas vienā iekārtā ar vienu vienīgu mērķi – padarīt komfortablāku to lietotāja dzīvi.
Bezvadu apsardzes sistēmas iekārtām ir daudz praktisku priekšrocību, salīdzinot ar iekārtām, kuru ierīkošanā izmantojami kabeļi. Pirmkārt, bezvadu iekārtas uzstādīšana aizņem daudz mazāk laika un darbaspēka, kas nozīmē arī mazākas uzstādīšanas izmaksas. Otrkārt, to var ierīkot, nesabojājot svaigi krāsotās sienas, ja klients par apsardzes sistēmu atceras pēc mājas celtniecības vai dzīvokļa remonta, vai tad, kad zādzība jau notikusi.

GRIFS AG piedāvātās bezvadu apsardzes sistēmas ir ļoti kvalitatīvas, tās uzstāda GRIFS AG darbinieki un veic arī to apkalpošanu iekārtu garantijas laikā. GRIFS AG politika attiecībā uz bezvadu iekārtām, tāpat kā uz visu citu, ir pavisam vienkārša – izvēlēties maksimāli kvalitatīvus produktus. Tāpēc GRIFS AG ar garantiju piedāvā apsardzes iekārtas no uzticama ražotāja, kuru cena ir atbilstoša to kvalitātei.Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.