Uzņēmumiem

Preču aizsardzības sistēmas

Drošības kompānija GRIFS AG, rūpējoties par savu klientu drošību, piedāvā preču aizsardzības sistēmas, kas paredzētas mazumtirdzniecības uzņēmumiem -veikaliem. Preču aizsardzības sistēmas jeb tā dēvētās drošības antenas jeb drošības vārti ir viens no optimālākajiem preventīvajiem zaudējumu novēršanas risinājumiem, kas neprasa lielus regulārus ieguldījumus.
_________________________________________________________________________

Pasaules pieredze liecina, ka veikali, kas aprīkoti ar šādām sistēmām, krietni ir samazinājuši savu zaudējumu apjomu, jo tieši šī sistēma ir tā, kas informē tirdzniecības objekta darbiniekus un/vai apsardzes darbiniekus par to, ka no veikala tiek iznesta prece, par ko nav veikta samaksa.

GRIFS AG piedāvā divu veidu preču aizsardzības sistēmas:

  • RF (radiofrekvenču) preču aizsardzības sistēma, kas vairāk ir piemērota tieši lielveikaliem, pārtikas un apģērbu veikaliem.
  • AM (akustiski magnētiskā) preču aizsardzības sistēma, kas vairāk piemērota tieši saimniecības, mājas un dārza preču veikaliem, kā arī jebkuram citam veikalam.   

okt.jpgokt2.jpgokt3.jpg


Pieteikties pakalpojumam
Draugiem.lv Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.