Uzņēmumiem

Informācijas centri

Informācijas centru izveidošana un to darbības uzturēšana ir stabils un pieprasīts GRIFS AG pakalpojums jau daudzus gadus. Informācijas centru darbinieki ir uzkrājuši unikālu pieredzi, kas ļauj realizēt vienu no primārajiem GRIFS AG uzdevumiem – noņemt daļu rūpju no klienta pleciem, nodrošināt, lai klienta darbs ritētu raiti un bez aizķeršanās.

Copy_of_Bilde_LV_148x210.jpg

Galvenais informācijas centra darbinieku pienākums ir sniegt ziņas par objektu. Lielākoties tie ir tirdzniecības centri. Otra ne mazāk svarīga funkcija ir dāvanu karšu un klientu lojalitātes karšu tirgošana apmeklētājiem. Ideja par informācijas sniegšanu apmeklētājiem GRIFS AG apsargātajos objektos bija likumsakarīga, jo klienta ieguvumi, sasaistot informācijas centra darbu ar apsardzi, ir acīmredzami.

Pirmkārt, ir stingrāka, taču atvieglota kontrole pār naudas apriti informācijas centrā. Otrkārt, informācijas centra darbinieki, kuri ir īpaši apmācīti un darbojas ciešā tandēmā ar apsardzes darbiniekiem, spēj ātrāk pieņemt pareizos lēmumus ārkārtas situācijās un pilnvērtīgāk izmantot objekta apziņošanas sistēmu, kas ierīkota informācijas centrā.

GRIFS AG darbinieki apzinās, ka pēc informācijas centra darbinieka profesionalitātes spriedīs par visu tirdzniecības centru. Tāpēc darbiniekiem ir jāpārvalda vairākas svešvalodas un pirms darba sākšanas informācijas centrā visiem jāiziet arī komplekss apmācības kurss. Tajā jāapgūst dāvanu karšu tirdzniecība, pārskatu sagatavošana klientam par informācijas centra darbību, kā arī papildu zināšanas par rīcību ārkārtas situācijās un citas iemaņas.

Tirdzniecības centra apmeklētājs vai klients aiziet ar tieši tik pozitīvām atmiņām par tirdzniecības centru, cik laipnu un kompetentu palīdzību viņš ir saņēmis. Tā ir liela atbildība, kas mums uzticēta. Bet atbildības nasta nav smaga, jo mūsu pieredze ļauj mums vienmēr sniegt nepieciešamo palīdzību un atrast izeju no vissarežģītākajām situācijām, saglabājot neskartu gan GRIFS AG, gan mūsu klientu reputāciju.

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.