Uzņēmumiem

Padomi

  • Pirms biroja, veikala vai noliktavas telpu remonta pakonsultējieties ar GRIFS AG tehniskās apsardzes speciālistu par to, kas nepieciešams apsardzes sistēmu ierīkošanai. Telpas noteikti izskatīsies daudz pievilcīgākas bez redzamiem apsardzes sistēmas kabeļiem.

  • Kvalitatīva drošības sistēma birojā, kurā stāv visa uzņēmuma dokumentācija un datori ar svarīgu informāciju, dažkārt var izšķirt uzņēmuma likteni. Nenovērtējiet to par zemu!

  • Necentieties paši izlemt, kā ekonomēt uz drošības rēķina. Ja rocība ir ierobežota, jautājiet padomu GRIFS AG speciālistiem, lai viņi izvērtē, no kā iespējams atteikties un no kā – noteikti nē.

  • Pirms likt saviem darbiniekiem pierakstīties par darbā ierašanās laiku, painteresējieties, vai to iespējams izdarīt ar apsardzes sistēmas palīdzību. Darbiniekiem var piešķirt katram savu drošības kodu, kas jāievada, ierodoties darbā.

  • Nepalieciet birojā pēdējais, lai būtu drošs, ka visi ir pametuši biroja telpas. GRIFS AG piedāvā iespēju saņemt īsziņu noteiktā laikā par situāciju objektā.

  • Pirms līguma parakstīšanas ar jebkuru apsardzes kompāniju rūpīgi iepazīstieties ar kompānijas piedāvājumu un noskaidrojiet, kā uzņēmums rīkojas trauksmes gadījumā un kādas ir iespējas vienmēr būt informētam par notiekošo apsargātajā objektā.


Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.