Uzņēmumiem

Uzņēmumiem

GRIFS AG uzņēmumiem piedāvā gandrīz visus iespējamos drošības pakalpojumus, galveno uzmanību koncentrējot uz tirdzniecības centru, biroju ēku un viesnīcu apsardzi, kā arī iztrūkumu novēršanas programmu tirdzniecības vietās.

Uzņēmumiem piedāvātie drošības pakalpojumi būtiski atšķiras viens no otra, tādēļ katra GRIFS AG pakalpojumu grupa tiek organizēta atsevišķi, lai klientam tiktu nodrošināta visaugstākā kvalitāte. Katrai apsardzes pakalpojumu grupai ir atšķirīga vadības, kā arī apmācību programma, kas atbilst veicamo pienākumu specifikai.

Orientācija uz klientu un maksimāli kvalitatīvu apsardzes pakalpojumu nodrošināšana ir tas, ar ko GRIFS AG atšķiras no citām apsardzes kompānijām. GRIFS AG mērķis ir panākt, lai apsardzes darbinieks objektā atgādina nevis armijas specvienības kaujinieku, bet cilvēku, kurš spēj nodrošināt kārtību un sniegt palīdzību jebkurā dzīves situācijā.

Lasiet vēl:

Tehniskā apsardze Drošības koncepcija
Fiziskā apsardze
Iztrūkumu novēršana
Apsardzes sistēmas Servisa kontrole
Informācijas centri PadomiPieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.