Par GRIFS AG

Jaunumi

SIA GRIFS AG saņem ISO 9001:2008 sertifikātu!

2011-01-06 12:44
SIA GRIFS AG kvalitātes pārvaldības sistēma ir sertificēta kā atbilstoša starptautiskajam standartam ISO 9001:2008. Šis sasniegums ir SIA GRIFS AG darbinieku kopīgā darba rezultāts. Tas apliecina, ka uzņēmums ir efektīvi strādājis, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu kvalitātes pārvaldības sistēmu.

Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām klientu prasībām pēc visaugstākā līmeņa kvalitātes ir vitāli nepieciešama ikviena uzņēmuma turpmākai izaugsmei jebkurā darbības nozarē. SIA GRIFS AG ir demonstrējusi savu tiekšanos pēc nepārtrauktas vadības sistēmas uzlabošanas, veiksmīgi sasniedzot sertifikāciju.

Bureau Veritas tika izvēlēts par SIA GRIFS AG partneri sertifikācijas procesā. Bureau Veritas ir sertificējis vairāk kā 52’000 uzņēmumu visā pasaulē, un, liekot uzsvaru uz nepieciešamību nepārtraukti pilnveidoties, sniedz pievienoto vērtību arī sertificēto uzņēmumu partneriem un klientiem. Ar Bureau Veritas Latvia sertificēto uzņēmumu sarakstu Jūs variet iepazīties, apmeklējot mūsu interneta mājas lapu: www.bureauveritas.lv.

Bureau Veritas Latvia vārdā,
Iveta Lazdiņa

SIA “Bureau Veritas Latvia”
Sertifikācijas vadītāja

Sertifikātu skatīt šeit:Atpakaļ

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.