Par GRIFS AG

Jaunumi

DNKA aicina liegt apsardzes pakalpojumu nodrošināšanā algot apakšuzņēmējus

2018-02-27 09:49
Drošības nozares kompāniju asociācija (DNKA) vērsusies par jomu atbildīgajās valsts institūcijās ar aicinājumu veikt izmaiņas likumos, kas liegtu iespēju fiziskās apsardzes nodrošināšanā algot apakšuzņēmējus, informēja DNKA pārstāvji.

Asociācija ir izsūtījusi vēstules tādām institūcijām kā Iekšlietu ministrija, Valsts policija, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija u.c., lai pievērstu to uzmanību pēc tam, kad publiskajā telpā tika izplatīta informācija par apsardzes uzņēmumu SIA «Koblenz», kura apakšuzņēmumam SIA «Termolate» nodokļu parāds sasniedzis teju 219 000 eiro, un tas izmantojis vēl citu apakšuzņēmumu, kas darbiniekiem nav izmaksājis algas vairāku mēnešu garumā.

Pilnu rakstu lasīt šeitAtpakaļ

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.