Par GRIFS AG

Jaunumi

Apsardzes nozares asociācijas parakstīs nodomu protokolu par ģenerālvienošanās izstrādi

2017-09-19 09:07
Latvijas Republikas Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā Jēkaba ielā 16 piektdien 22. septembrī plkst. 10.00 notiks diskusija par ēnu ekonomiku apsardzes nozarē un uzlabojumiem nozares tiesiskajā regulējumā. Diskusijas noslēgumā Drošības Nozares Kompānijas Asociācija un Latvijas Drošības biznesa asociācija parakstīs nodomu protokolu par ģenerālvienošanās izstrādi minimālā algu līmeņa noteikšanai apsardzes nozarē.

Pirms diskusijas Iekšlietu ministrija sniegs prezentāciju par politikas attīstību, nozarē identificētajām problēmām un to iespējamajiem risinājumiem. Valsts ieņēmumu dienests prezentēs atalgojuma un nodokļu administrēšanas aktualitātes apsardzes nozarē, bet Iepirkumu uzraudzības birojs atklās biežākās problēmas un aktualitātes, kas skar apsardzes publiskos iepirkumus.

Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas padomes priekšsēdētājs Jānis Ābele sniegs ieskatu nesenajās Apsardzes darbības likuma izmaiņās, izklāstīs nozares aktuālos datus un informēs par lielākajiem izaicinājumiem, ar kuriem jāsaskaras nozares komersantiem.

Prezentācijām sekos ekspertu diskusijas par ēnu ekonomiku apsardzes nozarē, kā arī likumu nepilnībām, kas traucē nozares pilnvērtīgu pārraudzību. Diskusijās piedalīsies pārstāvji no Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas, Latvijas Drošības biznesa asociācijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Ekonomikas ministrijas, Finanšu ministrijas, Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Iepirkumu uzraudzības biroja, Konkurences padomes un Valsts darba inspekcijas.

Diskusijas noslēgumā Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas un Latvijas Drošības biznesa asociācijas vadītāji parakstīs nodomu protokolu, kurā paudīs apņemšanos panākt, ka ar likuma spēku tiek apstiprinātas izmaiņas apsargu minimālajā atalgojumā, lai konceptuāli virzītos uz jauna apsardzes likuma izstrādi un samazinātu ēnu ekonomiku nozarē.Atpakaļ

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.