Par GRIFS AG

Jaunumi

Zog letes abās pusēs

2017-06-22 14:03
Gada sākumā Rīgas centrā piedzīvots apģērbu veikalu apzagšanas vilnis - aptīrīti vairāki apģērbu veikali, informē Valsts policijas (VP) pārstāve Gita Gžibovska. Likumsargiem zagļu bandu izdevies notvert, un kopš tā laika apģērbu zādzību skaits galvaspilsētas centra veikalos esot mazinājies. Pēc VP Rīgas centra policijas iecirkņa pārstāvju sacītā, pārsvarā veikalos zog pārtiku un alkoholu, apģērbu zādzības neesot tik izplatītas. Tikmēr apģērbu veikalu darbinieku un apsargu novērojumi uzrāda citu ainu - drēbes un aksesuārus zog daudz.

Turklāt to dara ne vien klienti, bet ari veikalu darbinieki. Ir pamats domāt, ka likumsargi tiek iesaistīti vien atsevišķos zādzību gadījumos - ilgās un bieži vien nerezultatīvās procedūras dēļ veikalnieki ar garnadžiem cīnās pašu spēkiem.

GRIFS AG drošības eksperta Uģa Zača komentārus un raksta pilnu versiju lasīt šeitAtpakaļ

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.