Par GRIFS AG

Jaunumi

GRIFS AG - ilgtspējas indeksa zelta kategorija

2017-06-05 15:05
Ar patiesu lepnumu darām zināmu, ka drošības kompānija GRIFS AG ir atkārtoti ieguvusi „Ilgtspējas indekss 2017” zelta kategoriju.

Demonstrējot augstāko sniegumu ilgtspējas un korporatīvās atbildības jomā Latvijā, Ilgtspējas indeksā, kas šogad norisinājās jau astoto gadu pēc kārtas, platīna kategorijā iekļuva septiņi uzņēmumi.

Nemainīgi augstu sniegumu, salīdzinot ar aizvadīto gadu, saglabāja – Latvenergo, Ventspils nafta termināls, CEMEX un RIMI Latvia, savukārt jaunpienācēji ir Latvijas Mobilais Telefons, SEB banka un Cēsu alus.

«Sakārtoti iekšējie procesi ļauj uzņēmumam būt daudz efektīvākam, produktīvākam un līdz ar to arī konkurētspējīgākam, kas šodienas apstākļos ir būtiski. Novērtējot savu sniegumu Ilgtspējas indeksa piecās kategorijās - stratēģija, tirgus attiecības, darba vide, vide un sabiedrība, uzņēmumu vadības komandas var viegli identificēt tās jomas, kurām jāpievērš pastiprināta uzmanība,» uzsver Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, norādot, ka vislielākais izaicinājums uzņēmumiem joprojām ir sniegums darba vides sadaļā.

«Ilgtspējas čempiona» titulu jeb balvu par straujāko progresu gada laikā saņēma automātisko sistēmu ražotājs no Liepājas AE Partner.

Ilgtspējas indeksa Zelta kategorijā šogad iekļuva 19 uzņēmumi: Balta, Baltic International Bank, Coca-Cola HBC Latvia, Daugavpils Siltumtīkli, GRIFS AG, Latvijas Dzelzceļš, Latvijas Kuģniecība, Latvijas Loto, Liepājas Enerģija, Maxima Latvija, Putnu fabrika Ķekava, Rīgas Siltums, Rīgas Tehniskā universitāte, Roche Latvija, Sadales tīkls, Starptautiskā lidosta Rīga, Swedbank, Ventspils reiss un ZAAO.

Savukārt Sudraba kategorijā šogad iekļuva 21 uzņēmums: 4Finance, AbbVie, AE Partner, Augstsprieguma tīkls, Bio-Venta, Clean R, Compensa Vienna Insurance Group UADB Latvijas filiāle, Danske Bank, Exigen Services, Inchcape Motors Latvia, Latvijas Autoceļu uzturētājs, Latvijas Televīzija, LDz Cargo, Liepājas RAS, Melnā kafija, RISEBA, Siguldas Būvmeistars, Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca, Tele2, Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ, Vidzemes slimnīca un Wunderkraut Latvia.

Bronzas kategorijā iekļuva 6 uzņēmumi: Atea Global Services, ERGO, FN Serviss, LDz Ritošā sastāva serviss, Ragn-Sells un Scania Latvia.

Ilgtspējas indeksa iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts tika izveidota 2011. gada sākumā ar mērķi sekmēt valsts ilgtspējīgu attīstību. Institūta biedri un eksperti ir vadošie konsultāciju: COBALT, Estonian, Latvian & Lithuanian Environment, Latvijas Zaļais punkts, Golin Riga, Spring Valley un Kantar TNS.

Dienas BiznessAtpakaļ

Pieteikties pakalpojumam
Draugiem.lv Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.