Par GRIFS AG

Vēsture

GRIFS AG vēsture aizsākās 2002. gadā, kad tirgū izveidojās pieprasījums pēc kvalitatīva, skandināvijas standartiem atbilstoša apsardzes pakalpojuma. Jaundibinātā uzņemuma vadības komanda tika veidota no darbiniekiem, kas savu pieredzi bija ieguvuši starptautiskos apsardzes uzņemumos. Uzņemuma prioritāte bija un ir apmierināts klients, ko nodrošina augsti kvalitātes standarti un investīcijas darbinieku apmācībā.

Pateicoties labajai komandai un ieguldītajam darbam, uzņēmums strauji auga, un GRIFS AG pakalpojumi drīz vien kļuva pieprasīti ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā. Īsā laika posmā GRIFS AG apsteidza lielāko daļu savu konkurentu, kuri apsardzes tirgū darbojās krietni ilgāk. Lielu lomu spēlēja sniegto pakalpojumu augstā kvalitāte, kas pielīdzināma Skandināvijas un citu Eiropas valstu līmenim, kā arī uzņēmuma vadības pieredze, plašais kontaktu loks un tas, ka GRIFS AG jau sākotnēji ieņēma konkrētu nišu – lielveikalu un citu tirdzniecības vietu apsardzi, un šajā jomā tam konkurentu vēl aizvien praktiski nav.

Jau pēc trim gadiem GRIFS AG bija kļuvis par otru lielāko apsardzes kompāniju Latvijā un arī visās trīs Baltijas valstīs. Nozīmīgs solis uzņēmuma attīstībai bija lēmums sākt sniegt tehniskās apsardzes jeb reaģēšanas pakalpojumus Latvijā 2004. gada rudenī un no 2005. gada arī Lietuvā un Igaunijā, jo līdz tam GRIFS AG piedāvāja tikai fizisko apsardzi.

Pieaugot darba apjomam visās trijās Baltijas valstīs, 2008. gada otrajā pusē GRIFS AG veiktas strukturālas pārmaiņas, izveidojot Baltijas valstu stratēģisko vadību. Tās uzdevums ir izstrādāt GRIFS AG attīstības stratēģiju Baltijā, kā arī plānot uzņēmuma turpmāko paplašināšanos.

2009. gadu sākam ar sālsmaizi. Prognozējot strauju uzņēmuma virzību līdera pozīcijai Latvijas apsardzes tirgū, esošos un potenciālos klientus no 1.janvāra sagaidījām jaunās un plašās telpās Rīgā, Ulbrokas ielā 42 G.

Turpinot stabilu izaugsmi 2010. gadā nodibināta holdinga kompānija GRIFS AG International, kas atbild par grupas uzņēmumu SIA GRIFS AG Latvijā, GRIFS OU Igaunijā; GRIFS UAB Lietuvā stratēģisko attīstību. Novērtējot savu sniegumu Latvijā pirmajā Ilgtspējas indeksā, drošības kompānija GRIFS AG sasniegusi bronzas līmeni. 2010. gada nogalē SIA GRIFS AG kvalitātes pārvaldības sistēma ir sertificēta kā atbilstoša starptautiskajam standartam ISO 9001:2008.

2013. gada 13.februārī GRIFS AG izstājas no Latvijas Drošības Biznesa asociācijas.

2013. gada 25.jūnijā Latvijā lielākie apsardzes uzņēmumi AS “G4S Latvia” un SIA GRIFS AG nodibinājuši “Drošības Nozares Kompāniju Asociāciju” (DNKA), kuras galvenais mērķis ir sekmēt ilgtspējīgas apsardzes nozares attīstību, kas balstās uz godīgu un taisnīgu konkurenci, kā arī spēkā esošo normatīvo aktu ievērošanu.


Nozīmīgākie notikumi GRIFS AG attīstībā:

   • 2002. – tiek nodibināts GRIFS AG un sāk darbību Latvijā.
   • 2003. – GRIFS AG sāk darbību Lietuvā.
   • 2005. – GRIFS AG sāk darbību Igaunijā.
   • 2008. – GRIFS AG izveido Baltijas valstu stratēģisko vadību.
   • 2008. – GRIFS AG saņem Industriālās drošības sertifikātu.
   • 2009. – GRIFS AG jauno gadu sāk jaunās biroja telpās Rīgā.
   • 2010. – GRIFS AG nodibina holdinga kompāniju GRIFS AG International.
   • 2010. – GRIFS AG iekļūsts Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijā.
   • 2010. – GRIFS AG saņem ISO 9001:2008 sertifikātu.
   • 2011. – GRIFS AG iekļūsts Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijā.
   • 2012. – GRIFS AG iekļūsts Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijā.
   • 2012. – GRIFS AG GRIFS AG izstājas no Latvijas Drošības Biznesa asociācijas.
   • 2013. – GRIFS AG iekļūsts Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā.
   • 2013.– GRIFS AG tiek nodibināta “Drošības Nozares Kompāniju Asociācija”, kuras biedrs ir GRIFS AG.
   • 2014. – GRIFS AG iekļūsts Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā.
   • 2015. – GRIFS AG iekļūsts Ilgtspējas indeksa zelta kategorijā.     Pieteikties pakalpojumam
     Facebook Twitter

     Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.