Par GRIFS AG

Klientu atsauksmes

Klients

Paldies veikala Rimi kases darbiniekiem, apsargiem, veikala Origo informācijas centra darbiniekiem par manas nozaudētās mantas atrašanu, saglabāšanu un atgriešanu.

Dz.Slavinska
19.01.2018.

Klients

Liels paldies Jūsu firmai par tādiem darbiniekiem, kuri gatavi atnākt palīgā un neļaut, lai apzog cilvēkus! Lielu, sirsnīgu paldies gribētu izteikt objekta apsardzes vecākajam Dmitrijam Tumulānam, kurš strādā Rimi Lomonosova. Viņš savlaicīgi pamanīja un neļāva zaglim piesavināties manas privātās mantas. Novēlu Jūsu kompānijai daudz veiksmīgus gadus darba tirgū un tādus profesionālus darbiniekus!

A.Freimāne
26.09.2017.

Klients

Vēlos izteikt pateicību apsardzes objekta vacākajam Alfrēdam Reinsonam. Viņš aizturēja zagli, kurš mēģināja aptiekā nozagt preci 130 eiro vērtībā. Paldies Alfrēdam no visa aptiekas kolektīva. Alfrēds vienmēr ir ļoti uzmanīgs darbā un ar ļoti augstu atbildības sajūtu.

Aptiekas vadītāja
31.05.2017.

Klients

Gribēju pateikt lielu paldies Jūsu firmas mobilās grupas darbiniekam D.Lisickim par labi un operatīvi paveiktu darbu, kā rezultātā tika notverta nepiederoša persona manā īpašumā. Esmu ļoti pateicīga D.Lisickim.

E.Dzelme
17.05.2017.

Klients

Liels paldies drošības sistēmas montāžas speciālistam Nikolajam Božinskim par profesionālu un akurātu darbu, nopietnu attieksmi, pozitīvu un laipnu izturēšanos.

D.Kļaviņa
9.05.2017.

Klients

Apsargs Rihards Diņķītis Grēcinieku ielas Rimi veikalā ne tikai man palīdzēja atrast nepieciešamo, bet pat uzlaboja garastāvokli. Sen nebiju redzējusi apsardzes darbinieku, kurš ne tikai pilda savus darba pienākumus, bet liek smaidīt. Paldies par visu! Noteiktu biežāk nākšu uz šo Rimi.

A.Blūma
8.04.2017.

Klients

Grēcinieku ielas Rimi veikalā strādā ļoti labs apsargs – izpalīdzīgs un galvenais, ka smaidīgs. Man kā klientam tas uzlabo garastāvokli. Šajā Rimi klienti var justies droši. Novēlu vairāk tādu apsardzes darbinieku kā Rihards Diņķītis. Paldies!

L.Brūvere
6.04.2017. 

Pieteikties pakalpojumam
Facebook Twitter

Auto asociācija ir noslēgusi 13.12.2010.g. līgumu Nr. L-APA-10-0023 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Latvijas Pilnvaroto autotirgotāju asociācijas biedru darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. SIA „GRIFS AG” šī projekta ietvaros veiks savu darbinieku apmācību.